بهترین آرایش کوسن 2021 – محصولات کوسن سبک ، رژگونه و لب

[ad_1]

یکی از روندهای زیبایی کره ای مورد علاقه ما که باعث شده این کشور طی یک دهه گذشته یا چنین وضعیتی داشته باشد ، بدون شک کوسن جمع و جور است. آنها نه تنها از نظر ماهیت فوق العاده قابل حمل هستند ، بلکه حاوی سبک ترین فرمول هایی هستند که تا به حال لذت بردن از چهره را داشته ایم. با این حال ، سال 2021 است و کوسن فقط به پایه ها و کرم های BB محدود نمی شود. تقریباً همه چیزهایی که در کیف های آرایش ما قرار دارد ، از جمله رژگونه و رژ لب های مایع ، در حال تغییر و ترقی هستند.

برای افراد ناآگاه ، “الف [cushion foundation] یک فونداسیون مایع به صورت قابل حمل و جمع و جور بسته بندی شده است. ، او یادآوری می کند ، این یک روش فوق العاده مناسب برای استفاده از پایه است ، به ویژه برای شخصی که در حال حرکت است.

جینجر کینگ ، شیمی دان لوازم آرایشی موافقت می کند و می افزاید که “[cushion foundations] بیشتر فرمول های مراقبت از پوست با رنگ هستند. “او توضیح می دهد که فرمول های بطری بطری گاهی اوقات دارای پلیمرهای بیشتری برای سایش طولانی تر یا بارهای بیشتری از رنگدانه ها برای پوشش کامل تر هستند. از طرف دیگر ، فرمول های پایه کوسن معمولاً پوشش سبک تری با یک ساتن درخشان دارند تمام کردن

برای همه افراد شلوغ و / یا دست و پا چلفتی آنجا ، دافنه شانتل دل روساریو ، آرایشگر ساکن لس آنجلس اظهار داشت که احتمال ریختن تصادفی صفر است ، به همین دلیل محصولات کوسن برای لمس در محل عالی هستند و او می گوید برای مشتریانش به طور باورنکردنی برای استفاده در خارج از شاخه ها قابل دسترسی است. از آنجا که آنها بسیار قابل ساخت طراحی شده اند ، تمام اسفنج ها رسوب می کنند فقط مقدار مناسب محصول از طریق خود اپلیکاتور یا پد مخمل خواب دار. از آنجا ، در صورت لزوم ، می توانید از انگشتان تمیز یا یک برس کوچک استفاده کنید تا همه چیز را به صورت یکپارچه مخلوط کند.

ما بهترین ها را در زمینه نوآوری در آرایش بالشتک جمع آوری کردیم ، بنابراین شما آماده درخشش در حال حرکت هستید. این 17 محصول مورد تایید آرایشگر و ویرایشگر را بررسی کنید و بعداً از ما تشکر کنید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>