بهترین آزمایش های مراقبت از پوست و زیبایی که در آوریل 2021 امتحان می شود

[ad_1]

در سال های اخیر ، صنعت زیبایی رشد چشمگیری داشته است ، با راه اندازی های جدید ، همکاری ها و مشاهیر مشهور و سریع به دنبال ما. هر پیمایش گاه به گاه از طریق فید اینستاگرام شما محصولات زیبایی جدیدی را به شما ارائه می دهد و حتی ما را در مورد تمام تبلیغات هدفمندی که هرگز نخواسته اید ببینید ، شروع نکنید. بنابراین اگر کسی هستید که زیبایی را دوست دارد ، چگونه می توانید از جدیدترین و بهترین ها پیگیری کنید؟ و به طور دقیق تر ، از کجا می دانید چه کالاهایی را می توانید در انگلیس خریداری کنید (بدون پرداخت هزینه های گزاف حمل و نقل)؟ خوب ، اینجاست که ما وارد می شویم. هر ماه ، هیجان انگیزترین پرتاب هایی را که به انگلستان وارد می شوند ، از مارک های کلاسیک گرفته تا تازه واردین ایندی و تمام کرم ها ، اسپری ها و نرم کننده ها در این میان جمع می کنیم.

آوریل امسال ماه مهیج است و نه فقط به این دلیل که میخانه ها و رستوران ها می توانند برای صرف غذا در فضای باز بازگشایی شوند و ما می توانیم دوباره به فروشگاه های غیر ضروری برویم. اگر عاشق زیبایی باشید ، از دانستن اینكه Chanel رژ لب جدیدی را به بازار عرضه می كند ، هیجان زده خواهید شد ، كودالی سرم Vinoperfect Radiance شاخص خود را مجدداً فرمول بندی كرده است تا حتی بیشتر موثر است ، و Ardell در حال راه اندازی اولین مژه های کاذب فعال در آب (بدون نیاز به چسب) است.

به مطالعه ادامه دهید تا تمام پوست ، مو ، آرایش و رایحه تازه ای را که در ماه جاری به انگلیس وارد می شود کشف کنید.

– گزارش اضافی توسط Tori Crowther

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>