بهترین اسباب بازی های جنسی برای زوج ها 2021

[ad_1]

خواه در یک رابطه جدید باشید یا یک رابطه قدیمی ، حفظ اشتیاق باید یک اولویت باشد. آسان است که به یک روال عادی بیفتید ، چند دقیقه وقتی بچه ها در رختخواب هستند دزدکی حرکت کنید ، یا حتی وقتی خواسته های روز بعد شروع به خزیدن در مغز شما می کند ، اصلاً تمرکز خود را روی عمل قرار ندهید.

وارد اسباب بازی های جنسی شوید!

من خودم به عنوان مدافع آنها ، اسباب بازی های جنسی راهی عالی برای ادویه دادن به زندگی شما هستند ، اما استفاده از آنها همچنین می تواند زن و شوهر را به هم نزدیك كند. اسباب بازی های جدید احساسات جدیدی ایجاد می کنند ، می توانند پاسخ مورد انتظار را در موقعیت های مختلف تغییر دهند و احساس ارگاسم را تغییر می دهند. همه این موارد ارزش دارد که گاهی اوقات در حین عمل و گاهی وقتی قاشق می کشید ، برای همسرتان مطرح شود. و وقتی آنقدر خوش شانس هستید که می توانید اسباب بازی هایی پیدا کنید که از هر دوی شما لذت ببرند ، خوب این یک برد-برد است.

در اینجا چند اسباب بازی جنسی عالی برای زوج ها آورده شده است که شما را کمی بیشتر در رختخواب نگه می دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>