بهترین افراد مشهور لباس را در جوایز SAG 2021 مشاهده کنید

[ad_1]

جوایز SAG 2021 مکانی عالی برای ستاره ها بود تا با آرایشگران خود در کنار هم قرار بگیرند تا بهترین گروه های خود را به نمایش بگذارند. در حالی که نمایش جایزه امسال متفاوت به نظر می رسید ، اما این مانع نمی شد که افراد مشهور بازی A خود را ارائه دهند ، حتی اگر از راحتی خانه های آنها باشد. با فرش قرمز که امسال تقریباً برگزار می شود ، افراد مشهور ظاهر شیک خود را به نمایش می گذارند و به نظر می رسد که ما چیزی را از دست نداده ایم.

ویولا دیویس با لباس لوئیس ویتون الکتریکی به نظر می رسید ، در حالی که لباس توری آنا تیلور-جوی ورا وانگ بسیار عاشقانه بود ، تقریباً احساس عروس بودن می کرد. و لوازم جانبی را فراموش نکنیم. سارا لوی با “آه شیت” سفارشی خود تقریباً در چشمان ما پیروز شد. کلاچ ، و جیمی چونگ بیانیه ای قدرتمند برای حمایت از جنبش “توقف نفرت آسیایی” با وی صادر کرد. به خواندن ادامه دهید تا بهترین افراد مشهور لباس پوشیده را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>