بهترین ایده های رنگ موی سرخابی | عکس ها و نکات

[ad_1]

آه ، نوستالژی … در اوایل دهه 2000 ، هیچ چیز راضی تر از باز کردن موتورولا Razr ، انداختن لباس لغزش الهام گرفته از پاریس هیلتون و کشیدن انگشت بر روی لب – و شگفت انگیزترین تکرار هرکدام در سرخابی پرزرق و برق وجود داشت . پس از یک سال دشوار ، ما یک بار دیگر سایه بانوی Y2K را می خواهیم. رنگ موی سرخابی به نظر می رسد راهی برای رفتن است.

آئورا فریدمن ، رنگ شناس اهل شهر نیویورک می گوید: “برای رنگ آمیزی موی سر خود ، باید تمایل داشته باشید که مورد توجه واقع شوید.” جذابیت. “این قطعاً خواهد بود [start] مکالمات. “وی اضافه می کند ، در بیشتر موارد ، سرخابی کاملاً چاپلوس است. رنگ سرگرم کننده متناسب با رنگهای روشن و رنگ پوست های عمیق تر است.

سفید کردن مو قبل از رنگ آمیزی سایه بنفش صورتی کاملاً ضروری است. فریدمن می گوید ، یک رنگ طلایی برای درخشان ترین رنگ سرخابی مطلوب است. با این حال ، اگر موهای شما کاملاً تیره است ، بلند کردن رنگ تا نارنجی برای “آسیب کمتر و ماندگاری بهتر رنگ” مناسب است.

فریدمن می گوید ، از آنجا ، رنگ شناس شما قرمز و آبی را مخلوط می کند تا تنوع مناسب سرخابی را برای شما بدست آورد. (اما اگر بیشتر اهل رنگ در خانه هستید ، برای رفتن به DIY به جستجوی محصولات مورد علاقه ما بپردازید.)

وقتی همه کارها تمام شد و موهای شما به طرز شگفت انگیزی سرخابی شد ، مطمئناً می خواهید با فرمول ترک ، مانند ماسک موی ترمیم کننده مولکولی K18 ، که فریدمن برای ساخت موهای شما توصیه می کند ، ماسک بزنید ” احساس یک باکره می کند ” همچنین ، فریدمن پیشنهاد می کند با استفاده از مدل موی جدید بدون سولفات ، تمیز کنید تا رنگ شما در هنگام شستن موها از بین نرود. Sierra Kener ، آرایشگر از Nine Zero One اضافه می کند ، همچنین حتماً این کار را با آب خنک انجام دهید.

با کم رنگ شدن رنگ رنگ سرخابی شما ، فریدمن می گوید از یک رنگ صورتی گرم به یک سایه روشن تبدیل خواهد شد ، بسته به میزان روشن بودن آن بستگی دارد. وی اضافه می کند که برای بازگرداندن روشنایی تقریباً هر شش تا هشت هفته به لمسهایی نیاز دارید. Kener برای نگهداری از رنگ در منزل ، اشاره می کند که شما می توانید چند قطره رنگ به نرم کننده خود اضافه کنید – یا یک نرم کننده رنگی که از قبل مخلوط شده است – تا رنگ خود را تا قرار بعدی خود زنده نگه دارید.

آیا برای هماهنگی با رنگ موی سرخابی رنگی که به زودی در اختیار شما قرار می گیرد ، به کمی الهام از سبک و برش احتیاج دارید؟ ما شما را تحت پوشش قرار دادیم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>