بهترین ایده ها و الهام بخش های اصلاح تیغ

[ad_1]

وقتی به کلمه تیغ فکر می کنید ، احتمالاً بلافاصله به نوعی فکر می کنید که در داروخانه برای از بین بردن موهای بدن خود انتخاب کنید ، اما اگر به شما بگوییم که تیغ ها مدتهاست به عنوان ابزاری برای آرایشگران حرفه ای استفاده می شوند ، چه می کنید؟ تراش تیغ یک روش کلاسیک اصلاح مو است که برخلاف نمونه قیچی برشی ، می تواند لایه هایی از مو را که به نظر نرم و بدون دردسر خنک هستند ، بدهد.

کارمل لاولس ، آرایشگر در سالن SCK در شهر نیویورک به POPSUGAR گفت: “تراشیدن تیغ ​​باعث ایجاد بیشتر لیفت در مو می شود و اجازه می دهد تا فضای مختلفی ایجاد شود.” “این به من اجازه می دهد تا در حالی که هنوز یکپارچگی شکل را حفظ می کنم ، یک شکل بدون وزن ایجاد کنم.”

برش های تیغی معمولاً انتهای شما را صاف نمی کند و طبق قانون Lawless ، این روش ها در افرادی که موهای ضخیم تری دارند بهترین نتیجه را می دهد ، زیرا هدف اصلی حذف وزن از مو است تا حرکت آن کمی بیشتر شود. اگر موهای شما نازک تر ، بیش از حد پردازش شده و یا موخوره است ، برش تراشیدن برای شما مناسب نیست. لاولس گفت: “استفاده از تیغ برای بریدن موهای فرفری می تواند بافت مو را تغییر داده و به طور بالقوه باعث وز شدن آن شود.” “ریش تراش ها همچنین به سختی می توانند موهای بسیار پردازش شده را با دقت کوتاه کنند.”

بسیاری از مدل های موی محبوب وجود دارد که می توان با تیغ به آنها دست یافت. پیش از این بخوانید تا چند مدل اصلاح مو را که دوست داریم ، بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>