بهترین ایده ها و روندهای رنگ موی پاییزی که باید در سال 2021 امتحان کنید

[ad_1]

بلوزهای دنج (ترجیحاً بافته شده توسط تام دیلی) ، حداقل سه عدد شکلات داغ Hotel Chocolat Velvetiser در روز ، و یک رنگ موی کاملا جدید دقیقاً همان چیزی است که پزشک از ما درخواست کرد برای پاییز 2021. وقتی فصل جدیدی از راه می رسد ، فقط چیزی در مورد تغییر رنگ موهای ما وجود دارد که بسیار وسوسه انگیز است ، مخصوصاً اکنون که سالن آرایش به طور کامل راه اندازی شده است (بر خلاف سالی که نامش مشخص نیست). با توجه به روندهایی مانند موهای Cruella de Vil و “مه آبی” که برای فصل محبوب شده اند ، نمی توانیم منتظر بمانیم تا بفهمیم رنگ موهای دیگری که کارشناسان فکر می کنند گرم ترین و پوشیدنی ترین این فصل است.

اما انتظار نداشته باشید که رنگ موهای پاییزی معمولی خود را در اینجا پیدا کنید. بسیاری از این گرایشها با شادابی و نگهداری کم-ترکیب کاملی در نظر ما-است. با توجه به ترجیح دهندگان رنگ آمیزی مستقر در انگلستان ، به خواندن ادامه دهید تا از روند رنگ موهای مورد علاقه ما در ماه های پاییز امسال مطلع شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>