بهترین برنزر 2021 ، طبق گفته آرایشگران

[ad_1]

Bronzer یکی از ساده ترین و سریع ترین راه ها برای افزودن درخشش فوری و احساس آفتاب بوسیدن به هر نوع آرایش است – با قرار گرفتن در معرض آفتاب صفر (زیرا همه ما می دانیم ، وقتی نوبت به برنزه شدن می رسد ، ساختن آن همیشه بهترین راه برای برو) فقط با چند بار کشیدن انگشت ، برنز مناسب می تواند آرایش شما را کاملا تغییر دهد و باعث شود شما مانند دو هفته در ساحل به نظر برسید (و احساس کنید). با وجود محدودیت های سفر بسیار زیاد ، ما هر آفتابی را که می توانیم بگیریم کم می کنیم – حتی اگر این فقط از محتویات کیف های آرایش ما مجوز داشته باشد.

وقتی نوبت به یافتن برنز مناسب برای شما می رسد ، سه نکته اساسی را باید در نظر گرفت: سایه ، فرمول و پایان آن. ابتدا می خواهید اطمینان حاصل کنید که سایه ای متناسب با رنگ پوست شما با ته رنگ مناسب انتخاب کرده اید. در مرحله بعدی تصمیم گیری در مورد اینکه آیا فرمول کرم ، مایع یا پودر می خواهید ، که به طور معمول (البته نه همیشه) به نوع پوست شما بستگی دارد – کرم ها برای پوست های خشک و پودرها برای انواع پوست چرب بهترین عملکرد را دارند. و در آخر اینکه ، آیا شما یک پایان براق یا مات می خواهید ، که به طور کلی به اولویت شخصی بر می گردد.

برای کمک به تلاش شما برای یافتن برنز مناسب برای تابستان که کمی راحت تر باشد ، ما توصیه هایی را از بهترین هنرمندان جهانی آرایش ، به علاوه برخی از توصیه های ویرایشگر ، جمع آوری کرده ایم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>