بهترین تصاویر از اسکارهای 2021

[ad_1]

بزرگترین شب هالیوود را پشت سر گذاشته است سرانجام جشن گرفته شده است! بعد از دو ماه تأخیر به دلیل COVID-19 ، اسکارهای 2021 یکشنبه شب به صورت حضوری در ایستگاه اتحادیه و تئاتر دالبی در لس آنجلس برگزار شد و اعتقاد داشت یا نه ، ماسک اجباری نبود. گرچه این برنامه “عادی” اسکار نبود که ما به آن عادت کرده ایم ، اما این رویداد مطمئناً با ظاهری شاداب و جذاب با تیتراژ آغازین رنگارنگ و دوربین فیلمبرداری سرگرم کننده باعث دیدن آن شده بود. این رویداد فرش قرمز حتی با چند نگاه پیش از این و گروه های چشم نواز که از دیدن آنها افتخار خواهید کرد ، یک سرگرمی جالب برای آن رقم زد.

خود نمایش همچنین دارای چند لحظه برجسته بود: نویسنده-كارگردان توماس وینتربرگ – كه برنده بهترین فیلم سینمایی بین المللی شد دور دیگر – یک سخنرانی احساسی را به اشتراک گذاشت که اتاق را به بن بست کشاند. میا نیل و جامیکا ویلسون اولین زنان سیاه پوستی شدند که برای آرایش و آرایش مو اسکار گرفتند. و Chloé Zhao جایزه بهترین تصویر را به خانه آورد و اولین زن غیر سفید پوست و دومین زنی بود که اسکار بهترین کارگردانی را دریافت کرد. در میان این پیروزی ها ، چند مجری مشهور مانند رجینا کینگ حضور داشتند که با مونولوگ سرگرم کننده و سازنده رفتار خود توجه مخاطبان را جلب کردند.

با برخی تغییرات تئاتری و یک رویکرد جدید COVID دوستانه ، احتمالاً مواردی وجود دارد که ممکن است آنها را از دست داده باشید. به خواندن ادامه دهید تا بهترین عکس های شب اسکار را ببینید ، سپس همه برندگان را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به روز هستید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>