بهترین جواهرات دندان برای خرید اکنون

[ad_1]

وقتی نوبت به جواهرات می رسد ، هرچه برق بیشتری داشته باشد ، بهتر است – و این شامل زینت دندان است. سنگهای قیمتی دندان در TikTok تجدید حیات می کنند و بسیاری از ما می دانیم که ظاهر پر زرق و برق چیز جدیدی نیست. در حقیقت ، تکنیک اصلاح دندان با جواهرات به مایاها برمی گردد و در فرهنگ های اسپانیایی ادامه داشته است. در دهه های 80 و 90 ، به ویژه در رپرها و هنرمندان هیپ هاپ که کلاه های زره ​​ای و کباب پز (یا همان پوشش دکوراتیو دندان) استفاده می کردند ، به ویژه در جامعه سیاه محبوبیت زیادی پیدا کرد. اکنون ، یک نسل کاملاً جدید از ستاره ها – از جمله هایلی بیبر ، آریانا گراند ، و آدواآبوآ – این روند را کشف می کنند.

سلب مسئولیت: اگرچه گاهی اوقات آن را دندان یا سوراخ کردن دندان می نامند ، اما هیچ چیز وجود ندارد در حقیقت هنگام دریافت نگین دندان سوراخ می شود. این به سادگی نیاز به اتصال یک کریستال یا نگین به سطح دندان توسط یک چسب دارد ، بدین معنی که دستیابی به آن به صورت خودکار ظاهری آسان (و تقریباً بدون درد) است. همانطور که توسط TikTok مشهود است ، یک گروه از خالقان جوان سنگهای قیمتی دندان خود را در خانه به نمایش می گذارند. در واقع فیلم ها به قدری قانع کننده بودند که من هم با یک سنگ قیمتی مخصوص دندانهای خودم روی باند واگن پریدم. #TikTokMadeMeDoIt ، در واقع.

نتیجه؟ باشکوه ، مطمئن باش اما لازم به ذکر است که سنگ های قیمتی و جواهرات دندان خطرات زیادی را به همراه دارد – خواه سعی در نگاه به خانه دارید ، یا با یک متخصص. به گفته کلگیت ، سنگهای قیمتی دندان می توانند دندان های شما را تمیزتر کنند ، که اغلب منجر به تجمع پلاک می شود. بعلاوه ، شما خطر ابتلا به غذا ، باکتری و سایر آوارهای محبوس شده در زیر یا اطراف جواهرات را دارید. همچنین احتمال آسیب مینای دندان ، لکه بینی ، دندان های خرد شده ، حفره ها و بیماری پریودنتال حتی پس از برداشتن گوهر نیز وجود دارد. و اگر در حال انجام DIY هستید ، دندانپزشکی Miracle Smile مستقر در Coral Gables ، FL توصیه می کند با احتیاط از واکنش های آلرژیک به چسب جلوگیری کنید.

اگر می خواهید درخشش خود را به لبخند خود اضافه کنید ، دنبال آن بروید. فقط در امان باشید! به اسکرول ادامه دهید تا روند کار را مشاهده کنید و کیت های جواهرات دندان مورد علاقه خود را خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>