بهترین راه های مراقبت از پوست و زیبایی که در فوریه 2021 امتحان می شود

[ad_1]

در سال های اخیر ، صنعت زیبایی رشد چشمگیری داشته است ، با راه اندازی های جدید ، همکاری ها و مشاهیر مشهور و سریع به دنبال ما. هر پیمایش گاه به گاه از طریق فید اینستاگرام شما محصولات زیبایی جدیدی را به شما ارائه می دهد و حتی ما را در مورد تمام تبلیغات هدفمندی که هرگز نخواسته اید ببینید ، شروع نکنید. بنابراین ، اگر کسی هستید که عاشق زیبایی هستید ، چگونه می توانید از جدیدترین و بهترین ها پیگیری کنید؟ و به طور دقیق تر ، از کجا می دانید چه کالاهایی را می توانید در انگلیس خریداری کنید (بدون پرداخت هزینه های گزاف حمل و نقل)؟ خوب ، این همان جایی است که ما وارد آن می شویم. هر ماه ، هیجان انگیزترین پرتاب هایی را که به انگلستان وارد می شوند ، جمع می کنیم ، از مارک های کلاسیک گرفته تا تازه واردین ایندی و تمام کرم ها ، اسپری ها و نرم کننده ها در این بین.

فوریه 2021 مانند ماه های دیگر نیست ، زیرا ما هنوز هم با بیماری همه گیر ویروس کرونا سر و کار داریم. در حالی که واکسن ها به طور پی در پی تجویز می شوند ، انگلستان همچنان در یک قفل در سرتاسر کشور باقی مانده است ، تنها مغازه های ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها باز هستند و بسیاری از افراد از کار خارج می شوند یا از کار افتاده اند. همه اینها بدان معنی است که احتمالاً فکر عجله برای خرید محصولات زیبایی – حتی بصورت آنلاین – در حال حاضر در بالای لیست اکثریت افراد نیست.

با این حال ، برای برخی از افراد ، زیبایی (و به طور گسترده ، محصولات آرایشی) ممکن است به عنوان حواس پرتی یا راهی برای حفظ برخی از خصوصیات طبیعی در حال حاضر عمل کند (پدیده ای که به عنوان “اثر رژ لب” شناخته می شود). و بسیاری از مارک ها – علاوه بر اهدای محصولات به کارگران NHS و استفاده از خطوط تولید آنها برای تولید ضد عفونی کننده دست – همچنان به عرضه محصولات جدید برای هر کسی که علاقه مند است یا توانایی خرید دارد ، ادامه می دهند. برای بررسی جدید بودن ، به خواندن ادامه دهید ، حتی اگر این کار فقط برای خرید پنجره مجازی از مبل است.

– گزارش اضافی توسط Tori Crowther

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>