بهترین راه های مراقبت از پوست و زیبایی که در مارس 2021 امتحان می شود

[ad_1]

در سال های اخیر ، صنعت زیبایی رشد چشمگیری داشته است ، با راه اندازی های جدید ، همکاری ها و شخصیت های مشهور که به سرعت پشت سر هم به ما وارد می شوند. هر پیمایشی غیررسمی از طریق فید اینستاگرام خود ، محصولات زیبایی جدیدی به شما ارائه می دهد و حتی ما را در شروع تبلیغات هدفمندی که هرگز نخواسته اید ببینید ، شروع نکنید. بنابراین اگر کسی هستید که زیبایی را دوست دارد ، چگونه می توانید از جدیدترین و بهترین ها پیگیری کنید؟ و به طور دقیق تر ، از کجا می دانید چه کالاهایی را می توانید در انگلیس خریداری کنید (بدون پرداخت هزینه های گزاف حمل و نقل)؟ خوب ، اینجاست که ما وارد می شویم. هر ماه ، هیجان انگیزترین پرتاب هایی را که به انگلستان وارد می شوند ، از مارک های کلاسیک گرفته تا تازه واردین ایندی و تمام کرم ها ، اسپری ها و نرم کننده ها در این میان جمع می کنیم.

با این حال ، مارس 2021 مانند ماه های دیگر نیست ، زیرا ما هنوز هم بسیار با بیماری همه گیر ویروس کرونا سر و کار داریم. در حالی که واکسن ها به طور پی در پی تجویز می شوند ، در این ماه ، دولت انگلیس به تدریج محدودیت های قفل شدن را کاهش می دهد ، مدارس در 8 مارس بازگشایی می شوند ، دستور “در خانه ماندن” در 29 مارس برداشته می شود و فروشگاه های غیر ضروری قرار است ماه آینده در 12 ماه بازگشایی شوند. آوریل و در حالی که افرادی هستند که مشتاقانه قصد بازگشت مجدد خود به جامعه را دارند ، برخی دیگر هستند که ممکن است عجله به خرید محصولات زیبایی – حتی بصورت آنلاین – در حال حاضر عملی نباشند و این کاملاً قابل درک است.

اما اگر خود را در گروه سابق قرار دهید – کسانی که در حال برنامه ریزی لباس ، پاک کردن ابزارهای موی خود و آرزوی تمام سایه چشم و رژ لب هایی هستند که قرار است در اواخر ماه های بهار و تابستان استفاده کنند – پس تعداد زیادی جدید محصولات زیبایی را برای شما استفاده کنید و به برنامه های روزمره خود اضافه کنید. برای بررسی جدید بودن ، به خواندن ادامه دهید ، حتی اگر این کار فقط برای خرید پنجره مجازی از مبل است.

– گزارش اضافی توسط Tori Crowther

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>