بهترین روغن های کوتیکول برای کوتیکول های خشک و ترک خورده 2021

[ad_1]

منصفانه است که بگوییم من واقعاً ناخن می خورم. من دائماً خودم (و دوستان) خود را نقاشی می کنم ، نکات مثبت ناخن ها را با نکات داغ آنها امتحان می کنم و می خواهم مهارت های خود را ارتقا دهم. اصولاً ، من در مورد ناخن صحبت می کنم زیاد. و در آن مکالمات ، تنها چیزی که از من سال می شود این است که چگونه ناخن های خود را نسبتاً بلند نگه دارم و (در بیشتر موارد) ظاهری سالم داشته باشم. یکی از راههای اصلی؟ روغن کوتیکول. و بسیاری از آن

من یک بطری روغن کوتیکول کنار تختم ، پشت میز کارم (یا این روزها ، در خانه) و حتی در ماشین نگه می دارم (البته هنگام رانندگی اقدام نمی کنم). خواهید دید که در طول روز موارد مختلفی را به کوتیکول هایم می مالم. به نظر می رسد کار زیاد است ، نه؟ و خوب ، همینطور است. اما برای من ارزشش را دارد برای شادی که ناخن های بلندم را نقاشی می کنم و عمر مانیکورهایم را طولانی می کنم.

اما روغن کوتیکول در واقع چه کاری انجام می دهد؟ همانطور که به نظر می رسد کاملاً زیاد است. این نرم کننده و هیدراته کوتیکول است ، باعث کاهش هرگونه آویز آویز (تکه های سخت و پاره شده پوست که اطراف ناخن ها و اطراف ناحیه کوتیکول را احاطه کرده اند) می شود ، رشد ناخن را تقویت می کند و همچنین عقب انداختن کوتیکول های اضافی را راحت تر (و کمتر دردناک) می کند با فشار دهنده. علاوه بر این ، استفاده منظم از روغن می تواند عمر ناخن های اکریلیک و ژل را افزایش دهد. موادی مانند روغن جوجوبا غالباً در درمان کوتیکول یافت می شود ، زیرا عمیق تر از روغن های دیگر نفوذ می کند و باعث ایجاد انعطاف پذیری به ناخن می شود ، که به نوبه خود از ترک خوردن و بلند شدن ناخن جلوگیری می کند. بعلاوه ، چه کسی نمی خواهد از مانیکور آرایش خود تعریف کند که چطور پوست کوتیکول خود را مرطوب کرده است؟

از آنجا که این امر در زندگی روزمره من کاملاً جا افتاده است ، من بیش از سهم من از روغن های کوتیکول سعی کرده ام. اگر به دنبال رایحه جدیدی هستید ، باید دو نکته را بخاطر بسپارید: اینکه چگونه می خواهید آن را بمالید (قطره چکان ، قلم مو ، قلم) ، و چه رایحه ای به دنبال آن هستید (مرکبات ، شیرین یا بدون بو). ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم روغن مناسب کوتیکول را پیدا کنید ، بنابراین می توانید مواد را بریزید و سالم ترین ناخن ها را داشته باشید. برای کشف اینکه کدام روغن های کوتیکول در میان ویراستاران POPSUGAR و بهترین ناخن کاران مستقر در لندن جایگاه خوبی را کسب کرده اند ، بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>