بهترین روندهای لباس بیرونی سبک خیابان استکهلم

[ad_1]

هفته مد استکهلم برای فصل پاییز 2021 خود به صورت دیجیتالی بازگشت و سبک خیابانی بی شباهت به آنچه ما انتظار داریم در نیویورک ، لندن ، میلان و پاریس ببینیم در حالی که طراحان مجموعه های جدید خود را نشان می دهند ، نیست. حتی اگر باند و کتابهای نگاه بیشتر از طریق سیستم عامل های مجازی رونمایی می شوند ، مد جدید همه ما را در خلق و خوی بیرون رفتن و لباس پوشیدن قرار می دهد ، به ویژه برای کسانی که قصد شرکت در یک یا دو رویداد با فاصله اجتماعی را دارند. (در آنجا ایمن بمان!)

در استکهلم ، سوئد ، ما شاهد سه روز لحظه کاملاً محکم لباس بیرونی از جمعیت مد بودیم ، و بسیاری از نکات و ترفندهای غیرمنتظره برای مدل دادن به کت های خود را در بقیه ماه های سرد و زمستانی به دست آوردیم. برای الهام گرفتن از این ایده های دقیق ، به پایین بروید و به خود اجازه دهید تا روش های جدیدی برای پوشیدن بمب افکن ها ، سنگرها و کت های فازی که احتمالاً به آنها اعتماد کرده اید ، ایجاد کنید تا بیانیه ای برای دویدن مواد غذایی و گردش در این بلوک ارائه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>