بهترین رژگونه های کرم برای برافروختگی با ظاهری طبیعی | 2021

[ad_1]

در مورد رژگونه کرم چیزهای زیادی برای عشق وجود دارد. استفاده از آن آسان است (جدی نیست ، شما حتی به برس هم احتیاج ندارید) ، حالت cakey پیدا نمی کند و تقریباً همیشه به گونه های شما حالت طبیعی می دهد – مثل اینکه تازه از سرما آمده اید یا به (سبک) دویدن رژگونه های کرم در زمستان که پوست احساس خشکی می کند عالی هستند ، اما در تابستان نیز بسیار دوست داشتنی هستند زیرا بافت آن بسیار سبک است. اگر کسی هستید که آرایش بدون آرایش را ترجیح می دهد ، به شما قول می دهم رژگونه کرم راهی برای انتخاب شما باشد. روی پوست لخت به زیبایی کار می کند ، اما اگر از زیرسازی کامل استفاده می کنید ، رژگونه نیز روش خوبی برای افزودن درخشندگی به پوست است.

علیرغم اینکه رژگونه کرم یکی از محصولات آرایشی مورد علاقه ما است ، یافتن یک فرمول خوب بسیار مهم است ، زیرا اگر رژگونه خود یک ساعت پس از قرار دادن آن برطرف شود ، هیچ یک از این موارد مهم نخواهد بود. در حالی که من رژگونه کرم را دوست دارم ، اما دروغ نمی گویم ، در طول سالهای گذشته فرمولهای مختلفی را امتحان کرده ام هم بیش از حد خامه ای ، باعث می شود که روی پوست شما بلغزد و بلغزد یا باعث ایجاد اختلال در پایه و کانسیلر زیر آن شود. همچنین تعداد کمی رژگونه خامه ای وجود دارد که حاوی مقدار زیادی رنگدانه است ، به این معنی که آنها نه در طول روز دوام می آورند و نه برای بخش عمده ای از مردم کار می کنند.

برای اطمینان از اینکه ما فقط رژگونه های کرم ، ژل و مایع را توصیه می کنیم که هم قدرت ماندگاری جدی داشته باشند و هم مقدار کافی رنگدانه داشته باشند ، فرمول های مورد علاقه هنرمندان حرفه ای آرایش را پیگیری کردیم و چند مورد مورد علاقه شخصی خود را نیز در بر داشتیم. .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>