بهترین ریمل های جدید برای سال 2021 – بررسیهای ویرایشگر

[ad_1]

وقتی دنبال یک جدید هستید ریمل، فقط یک سفر سریع از راهرو داروخانه یا فروشگاه بزرگ می تواند گزینه های مختلفی را ایجاد کند: موهای متراکم ، موهای نازک ، برس های خمیده ، برس های مستقیم ، فرمول های حجم دهنده ، فرمول های طولانی تر – لیست همچنان ادامه دارد و بر. دانستن اینکه برای شروع این محصول زیبایی همه جا از کجا شروع کنید دقیقاً آسان نیست.

و برخلاف تصور عموم ، همه افراد مایل به زدن مژه های بزرگ و مداوم نیستند (گرچه در صورت انجام این کار نمی توانیم شما را سرزنش کنیم). ممکن است شما یک فرمول سبک تر ، مبهم یا حتی چیزی متراکم را ترجیح دهید که برای ظاهری ناخوشایند از روی هم جمع شود. تنظیمات شلاق شخصی خود را به جریان بی پایان گزینه ها اضافه کنید ، و شکار برای One بسیار دشوارتر می شود. به همین دلیل ممکن است احساس راحتی با ریمل مژه و ابرو داشته باشید که از دوران دبیرستان استفاده می کنید ، اما مارک ها مرتبا فرمول های جدیدی را که نمی خواهید آنها را از دست ندهید ، رها می کنند.

برای از بین بردن شلوغی و سردرگمی ، ما تعدادی از بهترین ریمل های جدید از سال 2021 را انتخاب کرده ایم. مهم نیست که بودجه شما یا چه ویژگی هایی در لیست بررسی ریمل شخصی شما وجود داشته باشد ، این فرمول ها شما را پوشش می دهند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>