بهترین سبک خیابانی آنیا تیلور-جوی

[ad_1]

آنیا تیلور-جوی از سال 2015 که در آن بازی کرد ، در هالیوود شناخته شده است ساحره، اگرچه شما احتمالاً با آخرین نقش های او در بیشتر آشنا هستید ملکه Gambit یا اما. حتی در این صورت ، او از همان روزهای ابتدایی که در کانون توجه بود ، در مکان های پیاده روی هفته مد حضور داشت و به طور مرتب در خارج از نمایشگاه های باند در لندن و پاریس دیده می شد. این بازیگر آرژانتینی-بریتانیایی متولد آمریکا اخیراً شروع به کار با سبک لاو روچ در مراسم فرش قرمز کرده و با لباسهایی که عناوین مساوی جذاب و دراماتیک هستند خبرساز شده است. اما در خیابان ، آنیا به وضوح از سرما بیشتر است و شلوار استرچ ، دکتر مارتنس خود ، تاپ های زراعی و پیراهن ، لباسهای الهام گرفته از دهه 70 را در چرخش شدید نگه می دارد.

بسیاری از لباس های آنیا نیز به راحتی بازسازی می شوند ، مانند لباسهایی که او برای نمایش کالوین کلاین یک تکه عضلانی گرافیکی را به دامن مداد چرمی فرو برد. سپس زمانی بود که او برای کنسرت Drake هوگان های دوخته خود را با شلوار کمر بلند و یک ژاکت کش باف پشمی پوشید ، و اکنون ترکیب کاملاً خوبی به نظر می رسد. مطمئناً جالبترین لحظه آنیا تفرج او در اسلایدهای UGG بود که دوست داریم هر بار که شانه های خود را بالا می اندازیم و در دمپایی و عرق خود پا می گذاریم مورد توجه قرار دهیم. پیش رو ، چند عکس از سبک را که در حال ارسال به صفحه خلبان خود هستیم و آمار را کپی می کنید ، بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>