بهترین سواری Peloton با موضوع | POPSUGAR Fitness UK

[ad_1]

بعضی روزها آسان است که روی دوچرخه Peloton خود حرکت کنید و شروع به رکاب زدن کنید ، روزهای دیگر شما آرزو می کنید که کاش انرژی حباب آلی لاو ، مربی Peloton ، فقط روی شما خسته شود. اگر هرگز احساس کردید که در میانه تمرین علاقه خود را از دست داده اید ، یا می خواهید با تغییر سرعت کارها را هیجان انگیزتر کنید ، چرا به یکی از این سواری های مضمون فرصت نمی دهید؟ همه آنها 20 تا 30 دقیقه هستند ، اما بسیار سرگرم کننده و جذاب هستند ، به هر حال شما احتمالاً ساعت را نگاه نخواهید کرد.

متأسفانه در برنامه یا دوچرخه Peloton هیچ نوع “سواری با مضمون” وجود ندارد ، اما از آنجا که اینها همه زندگی های ثبت شده هستند ، هر زمان که بخواهید می توانید به آنها برگردید. در اینجا بهترین سواری Peloton با مضمون آورده شده است که به همان اندازه لذت بخش و جالب توجه است.

بهترین مضامین سواری در Peloton

 • سواری فیلم های ترسناک 30 دقیقه ای با کندال تول: رکاب زدن با بیشترین سرعت ممکن هرگز آسان نبوده است – با پایان این سواری ترسناک با مضمون فیلم ، آمار سرعت شما مطمئناً به بالاترین حد خود خواهد رسید. اگر فیلم ها دوست دارند Poltergeist، درخشان، و جن گیر شما باید قلب خود را بیدار کنید ، تمرین قاتل کندال توول نیز انجام خواهد شد.
 • 20 دقیقه سیاه در برادوی سوار با Ally Love: Ally Love’s Black on Broadway Ride نمادهای سیاه تئاتر موسیقی را برجسته می کند ، از جمله جنیفر هالیدی ، دیانا راس و بیلی پورتر. این کار موسیقی را به گوش شما و درد عضلات را به ارمغان می آورد و از هر نظر احساس قدرت می کنید.
 • سواری 20 دقیقه ای 2000s با جس کینگ: یک عرق بشکنید و آن را به بهترین بازدیدهای دوران Y2K تبدیل کنید. هیچ چیز مانند بریتنی اسپیرز کوچک نیست که به شما کمک کند روابط عمومی بعدی خود را انجام دهید.
 • 30 دقیقه آخرین رقص سواری با الکس توستین: آماده فعال کردن حالت beast هستید؟ آلکس توسین آخرین رقصسواری مضمون الهام گرفته از افسانه بسکتبال مایکل جوردن ، دکترای ESPN او است آخرین رقص، و هیپ هاپ دهه 90
 • سواری کلاسیک 20 دقیقه ای دیزنی با اما لاول: سفر Emma Lovewell با مضمون دیزنی ، تمرین شما را به یک جلسه 20 دقیقه ای کارائوکه تبدیل خواهد کرد. فقط آماده باشید تا آخر نفس بکشید ، زیرا کمربند “بگذارید برود” در حالی که گوساله های شما می سوزد ، مقاومت جدی در شما ایجاد می کند.
 • 30 دقیقه بلند صحبت کردن با Tunde Oyeneyin: اگر تا به حال احساس تخلیه یا دلسردی کرده اید ، سواری قدرتمند Black Lives Matter Tunde Oyeneyin شما را به چالش می کشد تا از اشک ، درد و صدای خود برای از بین بردن ناراحتی ، نه تنها با دوچرخه ، بلکه در تمام جنبه های زندگی استفاده کنید.
 • 30 دقیقه پراید سوار برادوی با سام یو: در این سواری مورد علاقه طرفداران ، سام یو تمرینی را برای جشن پراید برگزار می کند ، آهنگ های نمایش برادوی از اسپری مو به گریس، و همچنین کلاسیک مدرن مانند ایوان هانسن عزیز و بزرگترین نمایشگر.
 • 30 دقیقه سواری با دهه 90 با رابین آرزون: با رابین آرزون و دور برگشت 90s خود را برای 30 دقیقه سرگرم کننده و نوستالژی آماده کنید. تا آخر دردتان خواهد داشت ، اما قطعاً یک قدم در قدم شما قرار می دهد.
 • موسیقی متن فیلم 20 دقیقه ای سوار با اما لاول: اما لاول ویل یک تمرین تقویت انرژی را برای یکی دیگر از پاپ ریدهای خود هدایت می کند ، این بار با موسیقی متن فیلم های کلاسیک مانند زن زیبا و Flashdance.
 • 20 دقیقه سواری با موش موس دیزنی با کندال توول: اگر عاشق آوازهای دیزنی هستید ، اما همچنان به یک لیست پخش خوب نیاز دارید تا بتوانید سرعت خود را بالا ببرید ، از سواری Kendall Toole’s Disney Mouse House همراه با موسیقی خانه رقص الکترونیکی دیزنی ناامید نخواهید شد.
 • 30 دقیقه برندی در مقابل مونیکا سوار با اما و کودی: اولین قسمت از سری Verzuz Artist شامل بازدیدهای R&B از Brandy و Monica است. این شما هستید که تصمیم می گیرید چه کسی خواننده بهتری است ، اما اگر کلاس هایی را با اما و کودی دوست دارید ، به هر دو صورت انفجار خواهید داشت.
 • فیلم های 30 دقیقه ای دهه 80 با کندال تول: امیدوارم کفش های دوچرخه سواری خود را محکم بسته باشید ، زیرا سواری با موضوع فیلم های دهه 80 کندال تول باعث می شود شما شل شوید ، پایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>