بهترین شستشوی بدن با هر قیمت 2021

[ad_1]

فقط به این دلیل که شستشوی بدن یکی از وسایل ضروری روزمره است ، به این معنی نیست که نمی توانیم در مواردی که انتخاب می کنیم ، لذت ببریم – چیزی که بسیاری از افراد پس از یک سال و نیم از بودن و خارج شدن از قفل ، کشف کردند. همه گیری با افزایش زیبایی حسی روبرو شد ، این روند پیرامون محصولات زیبایی – به ویژه مراقبت از بدن و پوست است – که برای جلب احساسات و عواطفی که اغلب باعث آرامش یا ایجاد زمین می شوند ، برای حواس شما جذاب است. و گرچه ممکن است چنین حسی نداشته باشد ، این پنج تا 15 دقیقه در دوش گرفتن هر روز فرصتی عالی برای آرامش و لذت بردن از خود فراهم می کند – و شستشوی بدن که انتخاب می کنیم قسمت بزرگی از تجربه است.

در اینجا در POPSUGAR ، ما مشتاقانه به دنبال محصولاتی از هر دسته هستیم و بله ، این شامل شستشوی بدن سودمند است. ما به وسواس در مورد بافت ها ، رایحه ها ، قابلیت های کف کننده (بله ، واقعاً) و اینکه چگونه پوست ما را ترک می کند هنگامی که از دوش خارج می شویم ، رسیده ایم. بنابراین منصفانه است که بگوییم طی این سالها ما موارد مورد علاقه خود را پایین آورده ایم. خواه به دنبال فرمول ایمن برای پوستهای حساس باشید ، یک تجربه آبگرم مانند ، تمیز کردن عمیق بعد از یک تمرین عرق کرده یا چیزی که کاملا مقرون به صرفه است و کار می کند (و جایزه ، بوی آفتاب در بطری می دهد) ، ما ” همه پایه ها را پوشانده است. در ادامه این مقاله بخوانید تا ببینید بهترین مواد شستشوی بدن در بازار ، به گفته سردبیران ما.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>