بهترین شلوارهای جین و شلوار چاپ شده برای خرید در سال 2021

[ad_1]

تکه تکه ، نقاشی با دست و شلوار جین چاپ شده یکی از هیجان انگیزترین روندهای مد 2021 است. این نوع جدید از جین کلاسیک با الهام از زیبایی بیشتر لباس های شاد پس از قرنطینه ، و لباس های دست ساز یا الهام گرفته از DIY ساخته شده است. در حالی که ما هنوز مشتاق چاپ حیوانات سنتی ، نقطه های پولک و راه راه هستیم ، بهترین جین چاپ شده در سال 2021 با چاپ های شگفت آور روانگردان و آینده نگر پوشانده شده است – مانند الگوهای مرمر ، چاپ موج دار ، گلهای دهه 70 ، و نقاط سایتی پیچ خورده با الهام از ژان پل گوتیه و مارین سر.

باید اعتراف کنیم ، دوآ لیپا موز ما برای استفاده از شلوارهای چاپی است. نوستالژی آینده این خواننده یک شلوار جین زیبا با دست نقاشی کرد که در بهار 2021 توسط طراح مستقل بریتانیایی کت رز خلق شد. به محض دیدن شلوار جین پر جنب و جوش لیپا ، ما در اینترنت در جستجوی چیزی مشابه بودیم ، اما دنیای مارک های مد مقرون به صرفه هنوز نیامده است. سرانجام ، ما یک پیشنهاد خوشمزه از شلوار جین چاپ شده برای پاییز و زمستان 2021 دریافت می کنیم. و ما به خاطر قطعات عالی از Jaded London ، Kitri ، Reformation ، The Ragged Priest و Zara که در پیش داریم رنگ بیشتری به مجموعه جین خود اضافه می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>