بهترین شلوار استرچ سکوتی ضد اسکات با هر قیمت 2021

[ad_1]

یافتن یک جفت شلوار استرچ راحت و حمایتی برای اطمینان از احساس خوب هنگام تعریق در سالن بدن سازی یا بزرگنمایی بسیار مهم است – نه ، بسیار مهم. خبر خوب این است که در اینترنت و تقریباً در هر فروشگاه در خیابان بزرگ جوراب شلواری ورزشی کم ندارید. اما فقط به خاطر وجود آنها بنابراین بسیاری از گزینه های موجود به این معنی نیست که همه آنها برابر شناخته می شوند – و قطعاً به این معنی نیست که همه آنها در برابر رژیم تمرین شما ایستادگی می کنند.

هرکسی معیارهای خاص خود را دارد که لباس تمرین باید از آن برخوردار باشد ، خواه طول شلوار استرچ ، برش کمر باشد یا سطح پشتیبانی. یکی از فاکتورهای مهمی که ما همیشه هنگام انتخاب یک جفت شلوار تمرینی تمرینی در نظر می گیریم این است که آیا هنگام انجام اسکات ، آنها مات می مانند یا خیر – زیرا وقتی برای خم شدن خم می شویم وقت کافی برای شلوار چسبان هایی که از بین می روند ، نداریم.

این یک افسانه رایج است که شلوار چسبان ضخیم ترین گزینه برای اجرای اسکوات است ، و بنابراین مواد نازک تر نمی توانند آن را برش دهند. برعکس ، برخی از شلوار چسبان مورد علاقه ما – از مارک هایی مانند Pocket Sport ، Tala ، Girlfriend Collective و Nimble – آنهایی هستند که از یک ماده نازک و قابل تنفس ساخته شده اند که هنوز هم در حین انجام تمرینات شما را نشان نمی دهند. به خواندن ادامه دهید تا شلوار چسبان مورد علاقه ما – که همه ما آزمایش و آزمایش کرده ایم – که 100 درصد ضد چمباتمه هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>