بهترین شلوار جین دو رنگ و تکه ای 2021

[ad_1]

شلوار جین آبی کلاسیک برای سال 2021 دست ساز ساخته شده است. شلوار جین تکه ای یک مدل برجسته در هفته مد لندن بهار / تابستان 2021 بود ، که در ویکتوریا بکهام ، ویوین وست وود و بتانی ویلیامز مشاهده شد – و اکنون می توانید با الهام از این دهه 70 خرید کنید در بوتیک های آنلاین مورد علاقه خود سبک کنید.

اگر می خواهید روی قطعات طراح سرمایه گذاری کنید ، استلا مک کارتنی ، ویکتوریا بکهام و نام تجاری پایدار Net-a-Porter در Net Sustain انتخاب خوبی دارند. اما اگر ترجیح می دهید برخی از سکه ها را در خرید جین بعدی خود پس انداز کنید ، بهترین راه این است که مارک های خیابان های بالا را بررسی کنید که مشتری یک مشتری را تهیه می کنند. ما جاد لندن ، برشکا ، کشیش Ragged و Urban Outfitters را دوست داریم که یک جین شلوار جین دو رنگ یا تکه ای را با یک قیمت قابل دسترسی پیدا کنید.

اگرچه این روند جین کمی طرف شورشی است ، اما یک ظاهر طراحی شده برای شلوار جین تکه ای لازم نیست ترسناک باشد. سعی کنید شلوار جین دو رنگ را با یک تاپ رنگ کراوات در یک پالت رنگی مشابه برای یک ظاهر بیانی جین کنید ، یا یک جین وصله سبک را با یک تاپ روشن و بافتنی برای یک لباس انتقالی به فصل گرم تر بپوشانید.

پیش رو ، 20 مورد از بهترین شلوارهای جین دو رنگ و وصله ای را که به صورت آنلاین پیدا کرده ایم ، بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>