بهترین شلوار چسبان پایدار و اخلاقی لباس فعال 2021

[ad_1]

اگر سعی دارید در سال 2021 بیشتر مراقب ردپای محیطی خود باشید ، یکی از مهمترین مکانها شروع به کمد لباس است. و اگر عاشق ورزش هستید – یا بهتر بگویم ، کاملاً ورزیدن را تحقیر نکنید – پس انتخاب آگاهانه تر و پایدارتر لباس نیز در مورد کیت بدنسازی شما صدق می کند.

شلوار چسبان احتمالاً ساده ترین قطعه تمرین برای تعویض گزینه های پایدارتر است ، فقط به این دلیل که گزینه های زیادی در دسترس است. ساق بندهایی ساخته شده از پنبه ارگانیک ، کشسان ، راحت و عرق آور است اما فاقد مواد شیمیایی است که معمولاً برای تولید این پارچه ها لازم است. پنبه ارگانیک یک منسوجات طبیعی است که از هر گونه سموم دفع آفات و حشره کش ها که دارای اثرات مخرب بیشماری بر محیط زیست هستند ، جلوگیری می کند ، بدون ذکر سلامتی انسان.

با این حال ، بیشتر شلوار چسبان دوستدار محیط زیست ما از نخ Econyl ساخته شده است ، که یک الیاف بازیافتی است که از تورهای ماهیگیری رها شده و زباله های مختلف پس از مصرف در اقیانوس ساخته شده است. پس از جمع آوری ، پاکسازی و مرتب سازی زباله های اقیانوس ، نایلون از طریق فرآیند بازسازی با خرد شدن در گلوله ها ، ذوب شدن آن و تولید کاموایی که برای ایجاد پارچه بافته می شود ، منتقل می شود. نخ Econyl سپس با مقدار کمی اسپندکس یا نایلون بافته می شود تا کشش و دوام بیشتری ایجاد کند. با استفاده از زباله های اقیانوس ، نیاز به مواد اولیه مانند نفت خام را که به طور سنتی برای تولید نایلون استفاده می شود ، کاهش می دهد. توجه به این نکته مهم است که این گزینه ها با درصد کمی از پارچه های مصنوعی مانند اسپندکس یا لایکرا ساخته می شوند (به نوعی باید حالت کششی پیدا کنند) ، اما در اصل از مواد بازیافتی ساخته شده اند که بهتر از هیچ کدام نیست.

بله ، من می دانم که همه ما شلوار چسبان ورزشی با نام تجاری مورد علاقه خود را داریم که بالاخره ما را به سراغ ما می برد ، اما وقتی می خواهید گزینه های سازگار با محیط زیست را انتخاب کنید ، شاید وقت آن رسیده است که فراتر از مارک های بزرگی که می شناسیم و عشق. ما نه تنها کمی غواصی عمیق در خرید آنلاین انجام دادیم ، بلکه همچنین یک سری شلوار استرچ پایدار را برای یافتن 10 شلوار چسبان با کیفیت ، دوستدار محیط زیست و اخلاقی که نه تنها می توانید از خرید آنها احساس خوبی داشته باشید ، بلکه احساس خوبی هم دارید که در آنها کار کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>