بهترین ضد آفتاب برای بدن با هر قیمت 2021

[ad_1]

ما همچنان آنرا از پشت بامها فریاد خواهیم زد: ضد آفتاب مهمترین محصول مراقبت از پوست است که شما روی صورت و بدن خود مالک و استفاده خواهید کرد. استفاده از ضد آفتاب در برابر اشعه UVA و UVB محافظت می کند ، که از سرطان پوست و پیری جلوگیری می کند و همچنین به حداقل رساندن سایر نگرانی های پوست صورت از جمله هایپرپیگمانتاسیون ، روزاسه ، لکه های آفتاب و خطوط ریز کمک می کند. با نزدیک شدن به ماههای تابستان ، بسیار مهم است که برخی از فرمولهای مناسب ضد آفتاب برای بدن را تهیه کنید در حقیقت استفاده کنید – و حتی از استفاده لذت ببرید.

ما می دانیم که راه دستیابی به SPF مناسب اغلب با آزمون و خطا پر شده است که می تواند دلهره آور و گران باشد. اما به همین دلیل ما برای کمک به اینجا هستیم.

در مورد یافتن SPF مناسب برای لکه زدن در سراسر بدن در تابستان امسال ، باید چند نکته را در نظر بگیرید. اول ، کدام روش کاربرد را ترجیح می دهید؟ اسپری ، بطری یا چوب؟ بعد ، چه چیزی مهم است که صحبت از فرمول شود؟ مقاوم در برابر آب ، رنگ شفاف یا چیزی چرب نیست؟ آیا فرمول ضد آفتاب معدنی یا شیمیایی می خواهید؟ کسانی که بیماری پوستی مانند روزاسه دارند ، بهتر است با کرم ضد آفتاب معدنی بهتر عمل کنند زیرا باعث تحریک کمتری می شوند ، اما افرادی که رنگ پوست تیره دارند اغلب متوجه می شوند که فرمول های معدنی گچ سفید دارند. و سرانجام ، چه عاملی را می خواهید؟ کارشناسان حداقل SPF 30 را توصیه می کنند ، بنابراین ما چیزی در زیر آن در لیست خود قرار نداده ایم.

برای خرید 14 ضد آفتاب بدن که ویراستاران ما سال به سال به آن بازمی گردند ، به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>