بهترین ضد آفتاب های معدنی ، فیزیکی برای انواع پوست

[ad_1]

ضد آفتاب های معدنی (که به آن ضد آفتاب های فیزیکی نیز گفته می شود) به دلیل ترک یک گچ سفید و خوب نشستن در زیر آرایش بدنامی ندارند ، اما با ورود محصولات جدید و اصلاح مجدد محصولات مورد علاقه قدیمی ، گزینه های بسیار بیشتری وجود دارد. از آنجا که ضد آفتاب واقعاً مهمترین محصول مراقبت از پوست است – محافظت در برابر آسیب UVA و UVB ، که خطر ابتلا به سرطان پوست و همچنین پیری پوست را کاهش می دهد – ارزش آزمایش و خطا را دارد تا یک محصول مناسب را پیدا کنید. با گفتن این موارد ، ما می خواهیم بخشی از این خطا و حدس را از جستجوی شما خارج کنیم ، دقیقاً به همین دلیل است که ما متخصصان پوست را در مورد همه آنچه شما باید در مورد ضد آفتاب معدنی بدانید س quال کردیم.

تفاوت اصلی ضد آفتاب های معدنی و شیمیایی این است که فرمول های معدنی حاوی موادی مانند دی اکسید تیتانیوم یا اکسید روی هستند که در بالای پوست قرار می گیرند (به همین دلیل اغلب ضخیم تر و مستعد ترشح یک گچ سفید هستند) و UV را منحرف می کنند. نور ، بنابراین شما را در برابر آفتاب محافظت می کند. دنیس گروس ، MD ، متخصص پوست و بنیانگذار دکتر دنیس ، گفت: “ضد آفتاب های فیزیکی مانع از ورود کامل اشعه خورشید به پوست می شوند ، مانند زره پوش ، زیرا اکسید روی مانع از ورود حتی اشعه به داخل سد می شود.” مراقبت از پوست ناخالص

از طرف دیگر ضد آفتاب های شیمیایی حاوی موادی مانند اکسی بنزون ​​، آووبنزون ​​، octisalate ، octocrylene و octinoxate هستند که در پوست فرو رفته و اشعه خورشید را جذب و از بین می برند. اریت مارکوویتس ، MD ، متخصص پوست و پوست ، و مدیر ضایعات رنگی گفت: “ضد آفتاب های شیمیایی دارای موادی هستند که به داخل پوست نفوذ کرده و با اشعه ماورا بنفش خورشید پیوند می یابند و آنها را به گرما تبدیل می کنند و سپس از پوست خارج می شوند. سرطان پوست در کوه سینا.

انتخاب اینکه می خواهید از ضد آفتاب فیزیکی استفاده کنید یا شیمیایی ، به خود شما بستگی دارد و بستگی زیادی به ترجیحات شخصی و نوع پوست شما دارد.

دکتر مری سامرلاد ، مشاور متخصص پوست در لندن گفت: “این روزها ، اکثر ضد آفتاب های شیمیایی تحریک کمی دارند. با این حال ، برخی از افراد با بیماری هایی مانند روزاسه ، مواد موجود در ضد آفتاب های شیمیایی را تحریک کننده می دانند و مواد معدنی را به گزینه ای بهتر تبدیل می کنند. با توجه به مواد لازم در ایجاد ضد آفتاب معدنی و ماهیت محصولی که روی پوست نشسته است ، افراد با رنگ پوست تیره اغلب متوجه می شوند که می توان یک گچ سفید (یا حتی مایل به آبی) را پشت سر گذاشت. اگرچه این روزها فرمولاسیون هایی برای کاهش هرچه بیشتر ریخته گری سفید تولید شده اند ، اما هنوز هم برخی از محصولات وجود دارند که متأسفانه باقی مانده باقی می مانند.

وقتی صحبت از ضد آفتاب می شود ، نکته اصلی این است که یکی از موارد (ایده آل با محافظت از SPF 30 و UVA و UVB) را که واقعاً از استفاده از آن لذت می برید ، پیدا کنید و به آن پایبند باشید! غذای اصلی این است که شما برای محافظت از آن مرتباً آن را اعمال می کنید. برای محدود کردن لیست زیبا ترین فرم های ضد آفتاب معدنی (بنابراین مواردی که شما را مانند یک شبح به نظر نمی رسانند) ، از متخصصان پوست و پوست و از ویراستارهای ما مشورت کردیم تا لیستی از بهترین ضد آفتاب های معدنی برای استفاده ارائه دهند. در پیش.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>