بهترین عطرهای بهاری برای سال 2021

[ad_1]

با کمرنگ شدن صبح و کاهش باران ، یک فصل بهار پر از اسپریتز آپرول (یا سه) در پارک یا باغ میخانه به اندازه کافی نزدیک می شود تا لمس شود. بهار بسیار نزدیک شده است ، بوی آن را حس می کنیم – و این به این دلیل است که عطرهای کاملاً جدید بهاری 2021 را به مجموعه خود اضافه کرده و تعدادی مورد علاقه قدیمی خود را بیرون آورده ایم.

ما در حال خداحافظی موقت از تنباکو ، چرم و نت های چوبی هستیم که به ما کمک کرده است از تاریکی زمستان عبور کنیم و آنها را برای رایحه های تازه تر تبدیل کنیم. در عوض ، ما به آغوش اسطوخودوس سبک ، گل یاس گیاهی و گل رز تبدیل می شویم تا بازگشت مورد انتظار شکوفه ها و سبزه ها را بپذیریم.

مارک های زیبایی مشغول خلق رایحه های جدیدی بوده اند که به سرعت به وسواس ما تبدیل شده اند ، از جمله کلن زرد زرد Jo Malone و کلبه Valentino’s Born In Roma Yellow Donna. اما ما همچنین کلاسیک ها را شامل می شویم ، از جمله Private Blend Lavender Extrême تام فورد و Marc Jacobs Daisy.

و ما نمی توانیم از بطری های زیبایی که رایحه های شیرین را در خود جای داده اند چشم پوشی کنیم. با استفاده از این انتخاب ، مجموعه ای از رنگ های پاستلی با جزئیات کوچک و شیرین ، هر کابینت حمام یا غرور را روشن می کند – نیازی به ذکر حالات ما نیست.

در ادامه مطلب بخوانید تا ببینید که ویراستاران POPSUGAR چه عطرهایی را در تمام بهار اسپری می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>