بهترین عطرها و عطرهای تابستانی برای سال 2021

[ad_1]

اگر در انگلستان زندگی می کنید ، احتمال این است که شما باشید زنده برای تابستان ، یا در بسیاری از موارد ، واقعاً منتظر آن هستیم (حتی اگر بخواهیم امسال اکثر آن را به دلیل محدودیت سفر در مرزهای خود باقی بمانیم). و چون عاشق زیبایی هستیم ، تابستان نیز زندگی می کنیم زیرا این بدان معناست که باید عطرهای تابستانی مورد علاقه خود را برای همراهی فصلی پر از لباس های شناور و اسپری های اسپری عطر و طعم مورد علاقه خود قرار دهیم. و به ما اعتماد کنید وقتی می گوییم ، ما عطرهای تابستانی خود را در POPSUGAR بسیار جدی می گیریم (در واقع ، چیزی بیش از یک عطر که بوی خورشید ، دریا و تعطیلات جزیره را داشته باشد ، دوست داشته باشیم) ، به همین دلیل است که این وظیفه ماست که لیستی جامع از بهترین رایحه های تابستانی موجود در حال حاضر را ایجاد کنیم.

وقتی نوبت به عطرهای تابستانی می رسد ، مارک ها با انواع رایحه های جدید اسپریتز در سال 2021 ، از ترکیب جدید نارگیل و سیب DKNY (که به طرز باورنکردنی BTW را طراوت می بخشد!) ، گرفته تا عطر جدیدی از کارولینا هررا ، با الهام از تعطیلات ساحلی (با یک بطری سرخوش و صدفی برای تطبیق). جدای از این موارد ، ده ها عطر تابستانی برجسته نیز وجود دارد ، از جمله Neroli Portofino تام فورد و Soleil Blanc (متخصص فورد در ایجاد رایحه هایی که بوی تعطیلات ساحلی دارند) و Arancia di Capri Acqua di Parma. برای جمع آوری لیست عطرهای تابستانی که باید امتحان کنید ، ما همچنین عطرهای مارک های کوچک و زیبایی مانند Sana Jardin ، Maya Njie و Floral Street را ردیابی کرده ایم که بسیاری از آنها مورد علاقه های سریع ما قرار گرفته اند.

به خواندن ادامه دهید تا عطرهای تابستانی مورد علاقه ما را در همه زمان ها ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>