بهترین عکس های دختران ادویه در طول سال ها

[ad_1]

آن دسته از ما که خرید این تک آهنگ را به خاطر می آوریم ممکن است مشکل داشته باشیم که این واقعیت را بپذیریم که 25 سال از انتشار اولین آهنگ “Spice Girls” به نام “Wannabe” می گذرد. پس از چند سال حاکمیت بر جدول ها ، دختران به زندگی جدیدی روی آوردند: تربیت خانواده ، میزبانی نمایش های رادیویی ، قضاوت در مورد استعدادهای درخشان تلویزیونی و حاکم شدن بر روی پیمایش. اما ما همیشه جایگاه بزرگی در قلب خود برای Sporty ، Scary ، Baby ، Ginger و Posh خواهیم داشت.

از آخرین باری که ما موسیقی جدیدی از Spice Girls شنیده ایم 14 سال می گذرد ، اما شما خوشحال خواهید شد که بدانید طلسم خشک دردناک در سال 2021 به پایان می رسد. به عشق خود غذا دهید »، به عنوان بخشی از EP آینده آنها. اخبار EP همزمان با نزدیک شدن به 25 سالگی چشمگیر تک آهنگ “Wannabe” با نامگذاری پروژه ، منتشر می شود 25 در جشن سالگرد اعلامیه EP درست پس از پیوستن مجدد گروه به پراید ، انتشار تی شرت “Wannabe” با نسخه محدود ، و کلیه عواید آن به فعال فعلی ، یک خیریه خیریه برای مبارزه با بی خانمانی LGBTQ + در انگلیس اهدا می شود. این EP قرار است در تاریخ 9 جولای منتشر شود و حتی از 23 ژوئیه نیز می توان آن را با نوار کاست یا وینیل خریداری کرد.

بنابراین با ماشین زمان Spice Girls سوار شوید و از بازگشت به گروه در دو دهه گذشته لذت ببرید.

https://www.popsugar.co.uk/entertainment/ دختران-ادویه-موزه-25-ep-details-48374134

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>