بهترین فرمول های ضد آفتاب برای صورت انگلیس

[ad_1]

اگر یک توصیه وجود دارد که متخصصان پوست همیشه به دوستان ، خانواده و البته بیمارانشان می دهند ، استفاده از کرم ضد آفتاب هر روز است. بله ، حتی در فضای بسته و در روزهای ابری. استفاده از کرم ضد آفتاب در برابر اشعه UVA و UVB محافظت می کند ، که از سرطان پوست و پیری جلوگیری می کند ، همچنین سایر نگرانی های پوستی را کاهش می دهد – مانند هایپرپیگمانتاسیون ، روزاسه ، لکه های آفتاب و خطوط ریز. به زبان ساده: “کاترین بوریسویچ” ، متخصص پوست در کلینیک کادوگان لندن ، به POPSUGAR گفت: “ضد آفتاب م theثرترین محصول ضد پیری است که می توانید روی آن سرمایه گذاری کنید.”

ما از ضد آفتاب هایی که روی صورت خود می گذاریم انتظار زیادی داریم: حداقل SPF 30 ، محافظت در برابر UVA و UVB ، کسی که باعث شکستن ما نشود و دیگری باید روی پوست ما احساس خوبی داشته باشید و اگر آن را می پوشید زیر آرایش خوب کار کنید. اگر قرار است همه روز آن را بپوشیم ، مهم است که از ضد آفتاب ما به اندازه سرم یا مرطوب کننده مورد علاقه استفاده شود. خوشبختانه ، اکنون انتخاب ضد آفتاب گسترده است و طی چند سال گذشته فرمولاسیون بسیار بهبود یافته است. دیگر ما با فرمول های چسبناک یا روغنی که دارای رایحه ضد آفتاب متمایز هستند و رنگ سفید دارند – حتی با ضد آفتاب های معدنی – تحمل نمی کنیم.

خواه به دنبال یک فرمول ضد آفتاب شیمیایی یا معدنی باشید ، یک فرم جامد یا اسپری ، یا فرمول ترکیبی از گچ سفید یا مایل به آبی ، ما ضد آفتاب مناسب شما را پیدا کرده ایم. لیست نهایی فرمول های ضد آفتاب برای صورت خود را که توسط متخصص پوست و ویرایشگر توصیه شده است ، خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>