بهترین فروش روز ملی رژ لب 2021 فروش: خرید Ulta Beauty ، MAC و Sephora

[ad_1]

روز ملی رژ لب، قصیده یکی از محصولات زیبایی مورد علاقه ما در همه زمان ها ، امروز ، 29 ژوئیه 2021 است. و برای جشن گرفتن ، تعدادی از مارک ها فروش های بزرگی را برگزار می کنند ، بنابراین می توانید سرگرم کننده باشید و وسایل خود را تیز کنید (حتی اگر عمدتا در Zoom) با رژ لب جدید – یا برق لب یا بالم لب. مطمئن باشید که در مورد غرور خود کمی فضای خالی ایجاد می کنید ، زیرا احساس می کنیم مجموعه لب های شما در حال دو برابر شدن است.

مارک هایی مانند مک، زیبایی فنتی، لانکوم، و آزمایشگاه های پت مک گرات برخی از بهترین اقلام و ست های خود را به مناسبت این روز به فروش می رسانند ، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که سایه هایی را که بیشتر با شما صحبت می کنند پیدا کنید. پس از همه ، این یک لحظه خاص است که سرانجام شما کامل قرمز ، صورتی ، برهنه یا هر رنگی را احساس می کنید که احساس می کنید کاملا قدرتمند و تحت کنترل هستید.

خوشبختانه برای شما ، اکثر تبلیغات نیازی به کد تبلیغاتی ندارند و ساعت 11:59 بعد از ظهر 29 ژوئیه به پایان می رسند ، اما تعداد کمی از فروش حتی از روز ملی رژ لب فراتر می رود. در هر صورت ، این راهنمای خود را برای بهترین معاملات رژ لب امسال – با واکسیناسیون و لغو دستورهای ماسک – ارائه می دهد.

خرده فروشی های چند مارک

رژ لب Smashbox Be Legendary Prime & Plush در زمینه سفید

رژ لب Smashbox Be Legendary Prime & Plush

شلاق لب مات Beauty Bakerie در زمینه سفید

شلاق لب مات Beauty Bakerie

تصویر ممکن است شامل: لوازم آرایشی و رژ لب باشد

رژ لب مات مخملی برهنه Juvia’s Place

فرمول درمان لب لب رنگ شده در زمینه سفید

درمان لب لب رنگی فرمول پزشکان

رژ لب Axiology 10-Ingredient Vegan on background سفید

رژلب گیاهی Axiology 10-συσταری

معامله: خرده فروش زیبایی همه جانبه در حال راه اندازی است بزرگ با یک هفته معاملات کامل بین 25 و 31 ژوئیه با محصولات لب 15 دلاری از مارک های لوکس ، 30 درصد تخفیف از مارک های داروخانه و هدایای لب رایگان.

انتخاب های ما شامل Smashbox رژ لب Legendary Prime & Plush و نانوایی زیبایی شلاق لب مات ، که هر دو با 15 دلار برای مناسبت خاص مشخص شده اند. در عرصه 30 درصد تخفیف تخفیف ، وجود دارد مکان یوویا رژ لب مات مخملی برهنه و فرمول پزشکان درمان لب های رنگی و مقرون به صرفه تر شدن آنها. و در نهایت، اصل شناسی اعلام می کند a دائمی کاهش قیمت رژ لب گیاهی 10 ماده ای (28 دلار ، کمتر از 30 دلار) و مداد رنگی لب مات وگانی (27 دلار ، از 28 دلار کمتر).

جوهر پریپرا رنگ لب مخملی روی زمینه سفید

جوهر پریپرا رنگ لب مخملی

مداد رنگی مایبلین نیویورک SuperStay Ink در زمینه سفید

مداد رنگی مایبلین نیویورک SuperStay Ink Crayon

معامله: فقط برای 29 ژوئیه ، 20 درصد از سایه های انتخابی خرید کنید میبلین نیویورکمداد رنگی SuperStay Ink (تصویر بالا) و رژ لب باریک و فوق العاده Ultimatte Color Sensational. و تا اول اوت ، 20 درصد تخفیف بگیرید پری پراجوهر رنگ مخملی مورد تایید سردبیر برای ظاهری ظریف و لکه دار.

رژ لب Becca Cosmetics Ultimate Love

مداد رنگی مارک جیکوبز زیبایی Le Marc Liquid Lip

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: لوازم آرایشی

رژ لب مایع لکه کرم Sephora Collection

معامله: تا زمان ساعت 11:59 بعد از ظهر امروز PST ، غول زیبایی 50 درصد تخفیف برای مارک های بزرگ ارائه می دهد ، مانند برندهایی که به زودی از بازار خارج می شوند لوازم آرایشی بکا و به زودی دوباره راه اندازی می شود زیبایی مارک جیکوبز -و همچنین برخی از لوازم اصلی مانند هیچ جا مجموعه Sephora. ضربه محکم و ناگهانی جذابیت رژلب مایع مورد علاقه ویراستار (و تجویز مارک های گران قیمت) ، The Cream Lip Stain Liquid Lipstick (عکس بالا با رنگ قرمز همیشه قرمز) هر کدام با پرداخت 8 دلار ، از 15 دلار. منتظر خرید سایه های مورد علاقه خود نباشید زیرا مطمئناً سریع فروخته می شوند.

رژ لب مایع Lip Bar Vegan Matte در Hot Mama روی زمینه سفید

رژ لب مایع مات لیپ بار

رژ لب Makeup Revolution x Friends Pout Bomb روی زمینه سفید

انقلاب آرایش x Friends Pout Bomb Lipstick

معامله: تا 31 جولای ، Target ارائه می دهد سه خرید کنید ، یک تبلیغ رایگان دریافت کنید روی تمام محصولات لب (به استثنای مرهم لب). برای شیرین شدن معامله ، 29 ژوئیه پاداش خاص خود را دارد. اگر 40 دلار خرج می کنید هر کدام خرید زیبایی ، شما به صورت رایگان دریافت خواهید کرد Winky Lux مینی PH براق کننده لب Duo.

رژ لب نیمه مات منت در زمینه سفید

رژ لب نیمه مات منتته

رژلب بیش از حد رژ لب عشق بی رحمانه را در زمینه سفید به شما می دهد

رژلب بیش از حد رژ لب عشق بی رحمانه را برمی گرداند

معامله: QVC تخفیف های عمده ای تا 50 درصد تخفیف برای همه نیازهای رنگ لب شما ، از جمله منتقل شده رژ لب های نیمه مات (13 دلار ، کمتر از 17 دلار) و تازه راه اندازی شده خیلی چهره رژ لب عشق بی رحمانه رایگان را برمی گرداند (که 36 دلار است ، از 51 دلار کمتر است). سایر معاملات آبدار شامل زیبایی بی قانون مجموعه لب 3 تکه با آستر ، رژ لب و پمپر (40 دلار کاهش از 77 دلار) و مک لب مایع پودر بوسه (15 دلار از 25 دلار پایین تر است) ، بنابراین تاخیر نکنید.

لباس زیر زنانه تارت لیپی در زمینه سفید
لکه لب آناستازیا بورلی هیلز در زمینه سفید

لکه لب آناستازیا بورلی هیلز

معامله: میسی برای روز ملی رژ لب از جمله 50 درصد تخفیف هیچ معامله ای ندارد تارت لباس زیر زنانه لب و رنگ لب ، همه آناستازیا بورلی هیلز محصولات لب ، و بابی براون براق آغشته به روغن خرد شده. برای رژ لب کلاسیک ، توصیه می کنیم فقط مواد معدنی رژ لب BarePro Longwear ، که 40 درصد تخفیف دارد (هر کدام 12 دلار ، از 20 دلار کمتر است).

خرده فروشان تک مارک

تصویر ممکن است شامل: لوازم آرایشی و رژ لب باشد

معامله: به افتخار روز ملی رژ لب ، MAC 40000 واحد رژ لب برای حمایت از 20 سازمان مختلف دریافت کننده ویوا گلام در سراسر ایالات متحده و کانادا اهدا می کند. از همه بهتر ، محصولات و سایه های انتخابی به 15 دلار در پاپ کاهش می یابد – از جمله سایه های کلاسیک مانند Ruby Woo (تصویر بالا) ، Cosmo ، Impassioned و Crème In Your Coffee.

مات درام Lancôme L'Absolu Rouge در 505 ستایش در زمینه سفید

مات درام Lancôme L’Absolu Rouge

معامله: همه رژ لب ها – به استثنای جوهر درام L’Absolu Rouge – نیمه تعطیل می شوند lancome-usa.com برای 29 ژوئیه. مات L’Absolu Rouge Drama Matte در Adoration 505 (قرمز رنگ آبی رنگ کلاسیک در تصویر بالا) یکی از پرفروش ترین سایه های جهانی است و به راحتی می توانید دلیل آن را ببینید ما سه تا می گیریم ، ممنون

رژ لب مات مخملی Fenty Beauty Mattemoiselle در زمینه سفید

رژ لب مات مخملی Fenty Beauty Mattemoiselle

معامله: رژ لب های شاخص Mattemoiselle را با قیمت هر کدام فقط 7 دلار خریداری کنید جذابیت بهترین سایه برنده زیبایی Dragon Mami. و وسوسه تاج گذاری؟ ارسال رایگان و نیازی به کد نیست

آزمایشگاه Pat McGrath Lust Gloss Trio در زمینه سفید

آزمایشگاه Pat McGrath Lust Gloss Trio

معامله: مادر تعدادی تخفیف حماسی در محصولات لب و ست به صفحه پیشنهادات Xclusiv آزمایشگاه Pat McGrath (بدون تاریخ پایان مشخص شده) اضافه کرده است ، این بدان معناست که می توانید لب های خود را با Lust Glosses با قیمت 14 دلار هر کدام نوازش کنید ، یا یک سه نفره خنثی صورتی-برنزی را برای یک چنگ زدن انتخاب کنید. جالب 42 دلار

رژ لب بی وزنی کوساس در زمینه سفید

رژ لب بی وزن کوساس

معامله: فقط برای یک روز ، در 29 ژوئیه ، کوساس ارائه می دهد رایگان رژ لب بدون اندازه وگاس (سایز بژ گرم دوست داشتنی در تصویر بالا) با هر سفارش در kosas.com انجام شود ، در حالی که تجهیزات آخرین است. ما به شدت پیشنهاد می کنیم رژ لب بی وزن جدید خود را با بهترین روغن صورت رنگ شده برنده زیبایی کنید تا درخشندگی همه جانبه داشته باشد.

خط لب رنگی 10 تکه BFF Colourpop با زمینه سفید

ست رژ لب Colourpop 10 تکه BFF

Colourpop Lux Gloss در پاناکوتا در زمینه سفید

براق کننده Colourpop Lux در Panna Cotta

معامله: Colourpop جشن لب را تا 2 آگوست زنده نگه می دارد و به شما زمان زیادی می دهد تا مجموعه های 10 تایی محدود BFF Lip Liners (28 دلار ، اما 60 دلار) را تهیه کنید. نیازی به گفتن نیست ، همه محصولات لب ، از جمله Lux Gloss ، یکی خریداری می شود ، در این مدت یک محصول رایگان دریافت می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>