بهترین فیلم ها برای روزهای لحاف و روزهای بیمار

[ad_1]

فیلم کامل روز بیمار آشنا و سبک قلب است – شما هر کلمه ای را می دانید ، و وقتی آن را تماشا می کنید احساس خوشبختی و نوستالژی می کنید. فقط چیزی برای تأثیرات تسکین دهنده فیلمی که 85 بار دیده اید وجود دارد ، می دانید؟ بدون شکست ، اگر حالم خوب نباشد ، در رختخواب می بینم و یکی از سه فیلم را می بینم: 10 چیزی که درباره ی تو متنفرم، غول های کوچک، یا دام پدر و مادر (البته نسخه لیندسی لوهان).

این واقعیت که همه آنها فیلم های دهه 90 هستند ، اتفاقی نیست. این موارد مورد علاقه من است که وقتی از مدرسه به خانه می آمدم ، به پخش کننده ویدیوی خود مراجعه کردم ، مادر من ترقه هایی را به من تحویل داده و Sprite را با دسته ای که در آن یک نی است ، به یکی از آن فنجان ها ریخت. در اوایل سال جاری ، با یک آنفولانزای بسیار بد ، حتی خودم را پیدا کردم که یکی از آن فنجان ها را خریداری کردم. در سن 31 سالگی ، با نوشیدن آب مرغ از یک فنجان نئون برای بچه ها ، احساس مسخره کردم ، اما این مسئله است – وقتی احساس رقت و رقت می کنید ، کمی احساس راحتی می کنید ، درست است؟

برخی از موارد مورد علاقه روزهای سردبیر ما ، بعلاوه گزینه های بیشتر Netflix را برای پخش جریانی که دفعه بعدی احساس می کنید تحت آب و هوا هستید ، بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>