بهترین قطعات و ایده های موی سلبریتی مشهور

[ad_1]

ماه سختی برای قطعات جانبی گذشته است. طی چند هفته گذشته ، هزاره ها و ژنرال زیرز در TikTok ، اینستاگرام و توییتر در مورد اینکه آیا سبک جدایی محبوب هنوز “درون” است یا نه اختلاف دارند. در برخی از زمان ها ، اعضای نسل جوان تصمیم گرفتند که قطعات جانبی منسوخ شده و قطعات میانی نماد رسمی خنک هستند. نیازی به گفتن نیست که دهها هزاره این افراد را با دفاع از انتخاب سبک خود بصورت آنلاین یا کاملاً سعی کردن چیز جدید به خاطر کنجکاوی ، این اطلاعات را دنبال کرده اند.

همه اینها به این معنا نیست که شما باید کاملاً مدل موهای خود را تغییر دهید و قطعات جانبی را برای همیشه رها کنید. (به هر حال ، ما احساس می کنیم که این بحث زودتر از موعد به پایان خواهد رسید.) اما در صورتی که آخرین سایه شما را از بین ببرد و شما برای ادامه کار خود در بخش مورد علاقه خود به برخی از الهامات احتیاج دارید ، بسیاری از افراد مشهور که به زودی به زودی از سبک جدا نمی شوند.

پیش رو ، چند چهره مشهور را که با افتخار قطعات جانبی پوشیده اند ، بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>