بهترین لباس های بهاری برای سال 2021

[ad_1]

لباس میدی بیانیه لباس غیر رسمی فصل بهار است. هر سال ، ما دست و پا می زنیم تا جامپرها و دویدن هایمان را دور کنیم و آن لباس های راحت و خنک را بشکنیم. و در این فصل ، ما به خصوص مشتاقانه انتخاب لباسهای جسورانه و رنگارنگ را برای طراوت بخشیدن به سبک خود پس از یک زمستان طولانی و سرد می کنیم.

برای بهار 2021 ، ما در حال خرید لباس های جادویی ، لباس های میدی کاملاً پوشیده از گرافیک چاپی ، لباس های بافتنی رنگارنگ و طرح های سازگار با محیط زیست هستیم که از پنبه ارگانیک و مواد بازسازی شده ساخته شده اند. بهترین مارک ها برای یافتن لباس بهاری برجسته Rixo ، House of Sunny ، Ghost ، Kitri و سایر داستان ها و Paloma Wool هستند. اگر می خواهید لباس سرمایه گذاری بپوشید ، Jacquemus ، Rejina Pyo ، Tove یا Stine Goya را بررسی کنید. و اگر می خواهید جلوه ای منحصر به فرد به لباس های بهاری خود بیفزایید ، سعی کنید یک لباس بند اسپاگتی را با یک ژاکت کش باف پشمی متناسب کنید ، یک کمربند گشاد به لباس میدی گشاد اضافه کنید ، یا یک مینی لباس را با یک جفت چکمه تا زانو ست کنید .

پیش رو ، 21 لباس مورد علاقه ما را برای بهار 2021 بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>