بهترین لباس های تابستانی نخی سفید برای تابستان 2021

[ad_1]

لباس سیاه کوچک ممکن است انتخابی شگفت انگیز عصرانه باشد ، اما هیچ چیز در یک لباس سفید و نسیم در تابستان با صندل های راحت و نسیم گرم و ملایم پیروز نمی شود. در حالی که ما عاشق بهترین روندهای مد تابستان 2021 هستیم ، مانند پارچه های کاملاً چاپ شده و پاستیل های سر تا پا ، اما وقتی صحبت از لباس های تابستانی می شود ، همیشه دلیل خوبی برای افزودن یک لباس سفید و کلاسیک جدید به مجموعه خود پیدا می کنیم.

هنگامی که ما وسایل کمد ضروری را که قرار است مرتباً بپوشیم مانند لباس تابستانی سفید ، یک شلوار جین عالی یا چکمه های مشکی کاربردی خریداری می کنیم ، کیفیت بسیار مهم است. نکته قابل توجه در مورد خرید لباس تابستانی این است که پلی استر تنها گزینه مقرون به صرفه نیست و به همان تعداد لباس های نخی و پارچه ای زیبا از Rejina Pyo ، RIXO و & amp ؛ داستان های دیگر به عنوان تعداد ASOS ، Weekday و Zara وجود دارد. برای تابستان 2021 ، ما به خصوص عاشق ویرایش لباس های تابستانی از مارک های پایدار Baukjen ، Omnes و قطعات مد مانند لباس خواب Sleeper و لباس های میانی بند بند Tove هستیم.

به خواندن لباس های تابستانی سفید مورد علاقه تیم ما ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>