بهترین لباس های دوآ لیپا با تشکر از آرایشگر لورنزو پوسوکو

[ad_1]

ICYMI: دعا لیپا اخیراً ظاهر زیبایی را ارائه داده است و این همه به لطف سبک آرایشگر لورنزو پوسوکو است. چند سالی است که این دو نفر با هم کار می کنند و لورنزو مهارت در مخلوط کردن قطعات قدیمی با طراحان لوکس رده بالا را دارد. خواه برای حضور در صحنه باشد SNLبا پوشیدن یک لباس سفید بلند که توسط Valentpa’s Pierpaolo Piccioli همراه با یک کلاه غول پیکر و یا فقط جشن 25 سالگی تولد خود در یک مجموعه پرتقالی و زیبای Supriya Lele برگزار شده است ، لباسهای دعا حداقل چشم نواز هستند.

ما به خصوص عاشق این هستیم که لورنزو از قرار دادن دعا در موضوعی کمی ریسک ، مانند برش سیاه و سفید و براق لیپا که تعداد آن پایین نبود ، نشان داد ، در حالی که او در حال گذراندن تعطیلات در مکزیک با دوست پسر انور حدید بود. . اکنون ، این یک روند است که ممکن است بسیاری از آن اجتناب کنند ، اما به نوعی خواننده آن را کنار کشید. ما همچنین طراحان متنوعی را که او را در همکاری های بسیار قابل اشتیادی مانند Moncler x Richard Quinn می بینیم ، دوست داریم. به خواندن ادامه دهید تا نگاهی به برخی از لباس های مورد علاقه ما در پیش رو بیندازیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>