بهترین لباس های مگان فاکس در فیلم ها و تلویزیون های اوایل دهه 2000

[ad_1]

گرچه کمد لباس مگان فاکس امروزه به طور کامل به چیز دیگری تغییر شکل داده است ، این بازیگر از اوایل دوران فعالیت در صفحه نمایش برخی از روند مد مورد علاقه ما را پوشیده است. او در نقش بریانا در کنار مری کیت و اشلی اولسن در بازی کرد تعطیلات در آفتاب و مقابل لیندسی لوهان در اعترافات یک ملکه درام نوجوان، در عین حال لباس های تیوب اسپرت ، جین کم پایه ، گیره های پروانه ای و کیف های شانه با رنگ روشن. سریال های تلویزیونی او امیدوارم که ایمان، که از سال 2004 تا 2006 در ایالات متحده پخش می شد ، به دنبال این روند ، روندهای فوق العاده دخترانه مانند جواهرات Hello Kitty و بلوزهای دهقانی را معرفی کرد.

همه اینها به مهمترین لحظه حضورش در نقش جنیفر منجر شد بدن جنیفر، هنگامی که او با یک کاپشن مخمل صورتی صورتی رنگ که قلب آن را پوشانده بود و معروفاً بخشی از مجموعه روز ولنتاین Gap بود ، از راهرو دبیرستان عبور کرد. مگان نقش میکائلا بانز را در امتیازات Transformers بازی کرد ، که اغلب مستقیماً از فهرست Abercrombie & Fitch خارج می شد ، و اینها همه حرکاتی است که ما امروز می توانیم از آنها قدردانی کنیم ، زیرا می بینیم که دنیای مد صفحات کتاب کتاب 2000 را بازنویسی می کند و همه چیز را از Tiffany و امضای پیوند زنجیره ای تیز شرکت به جرات می توانیم آن را بگوییم ، جین کم پایه. پیش رو ، در آرشیو مگان فاکس غوطه ور شوید و به لباس های او اجازه دهید تا شما را الهام بخشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>