بهترین لباس های هری استایلز با الهام از ستاره 70 دهه میک جاگر

[ad_1]

هری استایل ممکن است ستاره یک در یک میلیون باشد ، اما نمی توان شباهت هایی را بین سبک او و میک جگر ، نماد برجسته رولینگ استونز و نماد دهه 1970 مشاهده کرد. موارد متعددی وجود داشته است که عشق استایلز به کت و شلوارهای بیانیه ، لباس های آندروژنی و کلاهبردار احساسی و روی صحنه با جگگر مقایسه شده است – و ما بهترین عکس ها را از لحظه های سبک مطابقت آنها پیدا کردیم.

ما تنها کسانی نیستیم که فکر می کنیم هری استایلز و میک جاگر دوپلنگی هستند که نیم قرن از هم جدا شده اند. شایعات مربوط به خواننده One Direction که برای بازی در راک استلینگ استول در یک فیلم بیوگرافی مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود ، سالها در اینترنت درحال چرخش بود ، تا اینکه استایلز با تأیید اینکه “هرگز چیزی در مورد فیلم نشنیده است” رکورد را تنظیم کرد. حتی در این صورت ، کاملاً واضح است که ببینید چرا Styles یک انتخاب ایده آل است. در کنار اشتیاق قابل مقایسه ای که او به صحنه می آورد ، استایلز کت و شلوار متناسب و لاغر مانند جاگر را دوست دارد. او همچنین از بالا بردن ظاهر خود با لوازم جانبی سنتی لباس زنانه مانند گردنبندهای مروارید ، تکه های diamanté و شلوارهای پهن و چاپی خجالتی ندارد. به همین ترتیب ، این ستارگان سبک کاملاً شبیه به هم هستند که لحظات دوقلو شدن آنها را به یک سطح کاملا جدید می رساند.

هفت بار بخوانید و هری استایلز چند یادداشت از کتاب سبک دهه 70 میک جاگر برداشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>