بهترین لباس ها از جوایز گلدن گلوب 2021

[ad_1]

هفتاد و هشتمین گلدن گلوب بسته شده است ، و حتی اگر این رویداد امسال مجازی بود ، این بدان معنا نیست که مد مشهور چیزی فریبنده نبود. در دورانی که لباس پوشیدن یک اتفاق نادر است ، ستارگان می دانند که اکنون زمان آن فرا رسیده است که به فرش قرمز (مجازی) بپردازیم و با هیبت ترین ظاهر خود را به نمایش بگذاریم. مراسم تجلیل از بهترین ها در تلویزیون های آمریکایی سال 2020 و همچنین فیلم های سال 2020 و اوایل سال 2021 ، با یک لیست پر ستاره از افراد مشهوری که بیش از همه آماده بودند برای جلب توجه مردم و ادعای جوایز مورد نظر خود ، پر شوند.

کامل با بازیگران از تاج، ملکه Gambit، زن جوان امیدوار کنندهو بیشتر ، Golden Globes بیانیه های سبک را از انواع مختلف به نمایش می گذارد. افتخار فرش قرمز – و بیرون آمدن از خانه – برخی از بازیگران مورد علاقه ما بودند ، از لیلی کالینز گرفته تا آندرا دی که لباس های ظریف خود را به نمایش گذاشتند. به خواندن ادامه دهید تا مشاهیر مشهور را که برای تحت تأثیر قرار دادن گلدن گلوب لباس می پوشند ، در پیش رو مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>