بهترین لحظات بیکینی Lizzo را ببینید


اگر در حال حاضر به دنبال شور و تابستانی در تابستان هستید ، بیش از مدل های بیکینی لیزو نگاه نکنید. خواننده “خوب به عنوان جهنم” دائماً در حال تهیه لباس هوایی مایو است و همه ما طرفدار آن هستیم. هنگامی که او ما را در TikTok نمی خنداند ، به احتمال زیاد می توانید او را در کنار استخر و پوشیدن انواع سبک های لباس شنا زندگی کنید. چیز دیگری که ما دوست داریم؟ بیشتر بیکینی های وی با پیام های مثبت بدن مانند “BIG GRRRL SUMMER HAN BEGUN 😈😈😈 YOU WENNARENED 💪🏾😘” و “Roll Model” بر روی تصویری که منحنی های او را نشان می دهد ، ارائه می شوند.

ما در حال مرور نگاهی به برخی از موارد دلپذیر لباس شنای مورد علاقه خود در اینستاگرام او هستیم. برای یادداشت برداری آماده باشید ، زیرا او تقریباً صاحب هر سبک ، رنگ و چاپی در کتابها است. او یک بیکینی رشته ای کلاسیک ، یک آناناس صورتی میوه ای دو تکه ، و حتی یک مجموعه فازی را تکان داده است. برای دیدن لحظات لباس شنای مورد علاقه ما در Lizzo ، به اینجا بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>