بهترین لحظات سبک 2000s بریتنی اسپیرز

[ad_1]

مد Y2K چه بخواهید و چه نخواهید بازگشت ، و یک نفر که ملکه مد اوایل چیز بود ، بریتنی اسپیرز است. برخی از نمادین ترین لحظات مد او در این مدت اتفاق افتاده است. ما در حال صحبت کردن در مورد لباس های معروف بدنسازی جین هستیم که هم او و هم جاستین تیمبرلیک دوست پسر قبلی خود در مراسم جوایز موسیقی 2001 آمریکا ، مجموعه سکسی او را در حالی که یک مار پیتون به دور گردن خود بسته بود ، و البته تعداد زیادی لحظات سبک خیابانی که انفجاری از گذشته است.

از آنجایی که شلوار جین کم ارتفاع و جواهرات چرمی بازگشت عمده ای به خود جلب می کند ، دیدن اینکه چگونه بریتنی بزرگترین روندهای دهه را مدیریت کرده جذاب است. “اوه! … من دوباره این کار را کردم” و “… عزیزم یکبار دیگر” طرفدار تاپ های کراپ ، شلوار جین بسیار کم ارتفاع و لباس های ورزشی مخملی بود. (سلام ، Juicy Couture!) پیش رو ، نگاهی به گذشته و شیک ترین لحظات مد بریتنی در سال 2000 بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>