بهترین لحظات شام جمعه شب شام پل ریتر

[ad_1]

پل ریتر ، بازیگر نقش مارتین گودمن در طنز فیلم خنده دار کانال 4 ، شام شب جمعه، در 5 آوریل به دلیل تومور مغزی درگذشت. از زمان اعلام خبر غم انگیز ، ادای احترام از بازیگران ، نمایندگان و طرفداران ریتر در توییتر آغاز شده است. رابرت پوپر ، خالق شام شب جمعه توئیتی را به اشتراک گذاشت که گفت که “او از این خبر فوق العاده ناراحت کننده ویران شده است. پل انسانی دوست داشتنی و فوق العاده بود. مهربان ، خنده دار ، فوق العاده دلسوز و بزرگترین بازیگری که من با او کار کردم.”

طرفداران این نمایش با یادآوری لحظات مورد علاقه مارتین ، به اشتراک گذاشتن خاطراتی از عبارات جالب خنده دار ، شیوه های عجیب و غریب و داستان های جذاب او در میز شام جمعه شب ، در حمایت آنلاین جمع شده اند. خواه این عبارت کلاسیک “sh * t on it” وی باشد ، یا سلام “سلام ، بامبینو” ، بسیاری از صحنه های بدون لباس او ، یا تمایل عجیب و غریب او برای گوشت های منقضی شده ، واقعاً دیدن مارتین را در صفحه های نمایش خود از دست خواهیم داد و ما ” دوباره تنها نیست. کانال 4 همچنین اعلام کرده است که بهار امسال ، ویژه برنامه دهمین سالگرد خود را پخش خواهد کرد که به Ritter اختصاص خواهد داشت. تاریخ پخش هنوز تأیید نشده است ، اما این فضا را تماشا کنید.

به گفته طرفداران این نمایش در توییتر ، برای یادآوری خوشی که ریتر به یکی از کمدی های محبوب ما ایجاد کرد ، بهترین لحظات مارتین گودمن را گردآوری کرده ایم. به خواندن ادامه دهید تا بفهمید آیا لحظه مارتین مورد علاقه شما نتیجه را کاهش داده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>