بهترین لحظات فرش قرمز از جشنواره فیلم کن 2021

[ad_1]

فرش قرمز زنده و خوب است ، فقط نگاهی به جشنواره فیلم کن امسال بیندازید. پس از گذشت یک سال از اولین نمایش ها و رویدادهای مجازی ، در مجموع 360 نفر را می بینیم که افراد مشهور با لباس های شیک خود بیرون می روند. بلا حدید تصمیم گرفت که به دنبال ظاهری قدیمی باشد و در یک لباس سفید و مشکی و زیبا Jean Paul Gaultier Haute Couture که توجه همه را به خود جلب کرد مبهوت شد. (آن قطار را دیدی ؟!)

ما همچنین باید در مورد اسپایک لی در حال قدم زدن در قدم های کاخ جشنواره ها و کنگره ها بپوشیم که کت و شلوار صورتی نئون و لوئیس ویتون همراه با کفش های کتانی نایک که نمایش را به سرقت بردند. البته بیشتر جلوه های فرش قرمز نیز با نگین های فک آراسته بود. یکی از این نمونه ها؟ جسیکا چستین ، که مدل لباس کرست کرست Christian Dior Haute Couture خود را با یاقوتی به ارزش 200 قیراط از Chopard آرایش کرده است. پیش رو ، نگاهی به این لحظات جادویی فرش قرمز بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>