بهترین لحظات مد جونا هیل در اینستاگرام

[ad_1]

اگر بعد از آن جونا هیل را به کمدی تبدیل کردید خیلی بد، فکر کنید چه چیزی را از دست خواهید داد به همین ترتیب ، اگر بازیگر را به عنوان یک مرد خنده دار و بدون داشتن مد “مرد پیشرو” یادداشت کنید ، اشتباه می کنید. یا حداقل ، نیمه اشتباه است. به جای سبک سنتی “مرد پیشرو” ، جونا هیل بعنوان یک نوع ایده آل برای سبک در حال حاضر ظاهر شد. او اصیل است – جالب و خنک. او ما را می خنداند ، ما را به فکر فرو می برد و بیشتر به نظر می رسد پسری است که فقط می خواهیم با او معاشرت کنیم. سبک خیابانی او به همین ترتیب قابل تکرار است. این باعث می شود لبخند بزنیم به شکلی که او بی ادعا روی کلاه سطل و سایه های رنگی ریخته و همه چیز را با یک جفت آدیداس سامباس به پایان رسانده است (از همکاری خودش ، نه کمتر).

او به یک برند لباس پوشیده تسلط دارد که همیشه با یک عنصر اضافه شده مانند یک جفت کفش ورزشی عالی ، یک انگشتر جسورانه یا یک داستان رنگی همراه است. اما ، او هرگز غرق در لباس یا لباس بیش از حد نشده است. هیچ تلاشی برای وجود چیزی غیر از خودش وجود ندارد و این نوعی از سبک است که همه ما می توانیم از آن یادداشت کنیم.

او بخشی از کالی است که با اعتماد به نفس ، عقل و عدم احتیاط در یک نیویورکی موج می زند. به نظر می رسد کمی از IDGAF انرژی می گیرد بدون اینکه کاملاً با ادعا باشد. این احساسات کاملاً ناگهانی بود که او در اینستاگرام به اشتراک گذاشت ، و در کنار هم با Zoë Kravitz در The Row بازی کرد. و شاید ، این علاقه ما به بازیگر خارج از صفحه نمایش را تجدید کرده است ، اما یک نگاه دقیق به ریف های او در لباس های رنگی ، جین روی جین ، و یک ظاهر طراحی شده از یک لوبیای فرسوده ، و همه نشانه ها به این واقعیت اشاره دارد که جونا هیل سالهاست که این نوع الهام بخش کم کلید را به ارمغان می آورد. من ، یکی ، برای آن اینجا هستم. آیا به من ملحق نخواهی شد؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>