بهترین لحظات مد مشهور ویمبلدون در همه زمان ها

[ad_1]

ویمبلدون آخرین پیاده روی مد تنیس است و افراد مشهور شیک هر ساله در این بازی ها حضور می یابند تا مهارت های خاص خود را به نمایش بگذارند. شاید شما با سفیدپوشان تنیس آشنا باشید ، اما بعد از بررسی بهترین لحظات سبک مشاهیر تاکنون ، یاد گرفتیم که روش های زیادی برای بیان یک جمله جسورانه و کلاسیک در ویمبلدون وجود دارد.

لباس های سفید ترد مورد علاقه های همیشگی است ، اما یک لباس هوشمند و با رنگ تن خنثی بسیار مناسب خانم های ویمبلدون است. ما به خصوص کت و شلوارهای رالف لورن را که Sienna Miller و Tessa Thompson در ویمبلدون 2019 پوشیده اند دوست داریم. یکی دیگر از ظاهرهای پیروز این لباس پیراهن هوشمند مانند پیراهن قرمز Ralph Lauren است که توسط Rebel Wilson در سال 2019 پوشیده شده و پیراهن بدون آستین صورتی که همان سال Maisie Williams پوشیده است . نوارهای چینی کلاسیک نیز یک انتخاب سنتی برای تماشای این ورزش است و ما هنوز هم در مورد لباس های مگان مارکل در بازی های 2019 فکر می کنیم.

به خواندن 11 لباس برتر ویمبلدون در تمام دوران ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>