بهترین لحظات موی دوشس کمبریج

[ad_1]

دوشس کمبریج چیزی فراتر از یک دوشس است. از نظر علاقه مندان به زیبایی ، او نمادی موبر است. به ما اعتماد کنید ، از زمان ازدواج با شاهزاده ویلیام و پیوستن رسمی به خانواده سلطنتی در سال 2010 ، ما روند موهای او را نزدیکتر از آنچه که اعتراف می کنیم دنبال کردیم – هر انفجار انعطاف پذیر ، هر برجسته جزئی و تغییر نور کم ، هر دم اسبی گاه به گاه (و نادر) و هر تکرار نان کناری که تا به حال پوشیده است (و تعداد آن زیاد بوده است).

اگرچه کیت مجبور است کد زیبایی سلطنتی خود را تا حدی سختگیرانه نگه دارد ، اما برای بسیاری از مشاغل رسمی و وظایف خود مدل موهای صیقلی را انتخاب می کند ، اما این بدان معنا نیست که نمی تواند کمی سرگرم شود. لوازم جانبی و به روزرسانی ها هر دو کلید ظاهری کیت هستند. برای نامزدی های رسمی ، او یک شینیون کلاسیک را ترجیح می دهد که گاهی اوقات با اضافه کردن نوارهای ظریف و پیچ و تاب برای تکمیل – نه رقابت – با کلاه و جذابیت های مختلفش. ترفند او برای حفظ کامل این سبک ها در جای خود؟ یک توری موی خوب و قدیمی. و اگر در تورهای گردشگری کمی کمتر رسمی باشد ، گاهی اوقات سراغ لوازم جانبی کوچک مانند سنجاق های مروارید بامی یا کمان های کوچک مخملی می رود تا کمی جلوه ظاهری خود را جلب کند.

هنگامی که او وظایف رسمی سلطنتی را انجام ندهد ، موهای خود را پایین می آورد (به معنای واقعی کلمه) و اغلب فوران های بزرگ را انتخاب می کند. به نظر می رسد هیچ چیز فاقد ضربه های زیبای او نیست ، خواه شرکت در مسابقات مختلف ورزشی باشد و یا حتی زایمان. به نظر می رسد که امواج پرحجم او کاملاً حجیم و مواج باقی می ماند ، به لطف تیمی از متخصصان آرایش مو (و به احتمال زیاد یک تن از لاک های محافظ قابل انعطاف).

کیت واقعاً ملکه دوشس به روزرسانی ، انفجار و تیارار. و در صورت نیاز به قانع کننده ای بیشتر ، به مطالعه بهترین مدلهای موی کیت در طول سالها ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>