بهترین مارک های جدید کوکتل و ماکت در انگلیس | 2021

[ad_1]

جمعه های میخانه برای طولانی ترین زمان یک دفتر اصلی بوده است و هیچ دلیلی وجود ندارد که ما هنوز نمی توانیم آن را در خانه های خود (یا پارک در آن روزهای نادر تابستان انگلیس) بازسازی کنیم فقط به این دلیل که بارها بار دیگر باز هستند. برای درک واقعی قدرتی که جمعه شب به همراه دارد ، بعد از کار یک نوشیدنی نمادین انتخاب کنید – چه یک کوکتل باشد ، چه ماکت – این شما را آماده می کند و برای آخر هفته پیش رو آماده می شوید. در حالی که همه ما در تلاش هستیم تا میخانه های پس از کار یا بارهای شیک مورد علاقه خود را رزرو کنیم و کوکتل مناسبی را برای ما مخلوط کنند ، وسوسه این که بخواهیم به یخچال خود بریزیم و بطری شراب هفته گذشته را به پایان برسانیم بسیار شدید است.

اما راه دیگری وجود دارد. کوکتل کنسرو شده مدتهاست که برای شبهای تابستان در پارک ها یا کباب های خانوادگی اختصاص داده می شود و سرانجام ، سرانجام آن زمان فرا رسید. کوکتل های مخلوط شده (چه یک قوطی ، یک جعبه یا حتی یک نسخه DIY) بهتر است از هر آب و هوایی لذت ببرید ، و خواه ودکا ، CBD یا جین غیر الکلی باشد که مورد علاقه شما قرار می گیرد ، چیزی برای همه وجود دارد.

ما کار سختی را انجام داده ایم که همه آنها را امتحان کرده و بهترین ها را برای لذت نوشیدن شما جمع آوری کرده ایم. برای پیدا کردن آنچه در لیست ما است و به زودی در لیست شما وجود دارد ، یک پیمایش کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>