بهترین مارک های زیبایی جدید که در Boots در سال 2021 راه اندازی شد

[ad_1]

Boots 18 ماه کاملاً خارق العاده بوده است. خرده فروش سلامت و زیبایی بیش از 50 مارک جدید را معرفی کرده و اقدامات بی شماری از جمله سیاست تبادل آرایش ، همکاری با بانک بهداشت و طرح بازیافت محصولات زیبایی را آغاز کرده است. به نظر می رسد که سال 2021 وقتی صحبت از زیبایی در Boots می شود ، به همان اندازه چشمگیر خواهد بود ، زیرا مارک ها و محصولات حماسی جدیدی در این سال در فروشگاه ها و آنلاین وجود دارد.

گسترش مداوم پیشنهادات برند در Boots به عنوان بخشی از اختراع بزرگ زیبایی سال 2020 انجام می شود ، که شامل 60 سالن زیبایی Boots در سراسر انگلستان است ، در تلاش برای دور شدن از پیشخوان های زیبایی سنتی و جایگزینی آنها با ایستگاه های تعاملی. بدیهی است که بیماری همه گیر تأثیر بسزایی در Boots و این استراتژی تعاملی جدید داشته است ، اما خرده فروش بهداشت و داروخانه با ارائه همان خدمات به مشتریان عملاً با مشاوره های زیبایی موفق ، سرعت خود را تغییر داد. با وجود چالش هایی که ممکن است امسال به وجود بیاورد ، این برند در حال حاضر ما را برای لحظات جالب خرید زیبایی آماده کرده است.

بنابراین ، خواه یک خریدار نسخه ای باشید و یا یک خریدار بی پایان خرید آنلاین زیبایی ، تعداد زیادی از محصولات جدید امسال در Boots عرضه می شود تا هیجان شما را بدست آورد. مارک های جدیدی که در نیمه اول سال 2021 در Boots عرضه می شوند را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>