بهترین مارک های زیبایی پایدار در انگلستان 2021

[ad_1]

موارد بسیاری وجود دارد که می تواند یک محصول زیبایی را تا حدی پایدار کند: مواد بسته بندی ، انتشار کربن مورد نیاز ، مواد پایدار و مواد اخلاقی. به طور خلاصه ، موارد زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد ، به همین دلیل ما لیست طولانی با جزئیات مارک های زیبایی پایدار مورد علاقه خود و آنچه آنها را به پایدارترین محصولات در بازار تبدیل می کند ، ایجاد کردیم.

کلمه “پایدار” را می توان در کنار سایر اصطلاحات مانند “سازگار با محیط زیست” ، “تمیز” و “ارگانیک” قرار داد ، اما یک محصول طبیعی لزوما پایدار نیست و بالعکس. بسیاری از شرکت ها نیز همیشه جزئیات این واژه را توضیح نمی دهند ، و این دانستن اینکه مارک های خاصی در واقع برای کمک به آینده پایدارتر چه کاری انجام می دهند گیج کننده است.

داده های هفته زباله صفر نشان داد که ، در سال 2018 ، صنعت زیبایی جهانی بیش از 120 میلیارد واحد زباله وارد کرده است که بیشتر آنها قابل بازیافت نیستند. این مقدار زیادی زباله است. اما در حالی که سرعت آن به کندی پیش رفته است ، صنعت زیبایی به لطف فشارهایی که از طرف های مختلف وارد می شود ، برای پایدارتر شدن پیشرفت هایی داشته است. دانشمندان نگران به آشکار کردن آسیب های زیست محیطی ناشی از میکرو مهره ها و مسدود کننده های UV شیمیایی کمک کردند ، و در نتیجه ممنوعیت های دولت و ایجاد محدودیت در مورد مواد مضر ایجاد شد. مارک های جدیدی که با یک پلت فرم کاملاً پایدار راه اندازی شده اند بسیار موفق بوده اند ، شرکت های قدیمی نیز باید به این موضوع توجه کنند. و فرهنگ فراخوانی رسانه های اجتماعی توجه مارک هایی را به خود جلب کرده است که مراقب محیط نیستند چه با بسته بندی بیش از حد محصولات ، استفاده نکردن از مواد زیست تخریب پذیر یا استفاده از منابع سایه. در حالی که فرهنگ فراخوانی از بسیاری جهات کاملاً بحث برانگیز و مضر است ، اما یکی از خوبی های انجام شده این است که مارک های زیبایی را تحت فشار قرار دهد تا در مورد سهم خود در حفاظت از محیط زیست پاسخگو باشند.

اگرچه ما نمی خواهیم محصولات زیبایی مورد علاقه ما به این زودی ها به جایی بروند ، اما دوست داریم که از نظر محیط زیست سازگارتر و مورد توجه باشند. موارد زیادی وجود دارد که می توانید در زندگی روزمره و در تلاش برای پایدار نگه داشتن آن به راحتی تغییر دهید – دوش گرفتن کوتاه تر و استفاده از جوانه های پنبه ای (که به هر حال پزشکان دوست دارند انجام دهید) ، پنبه های پنبه ای و دستمال مرطوب برای به عنوان مثال – زمانی که می خواهید در محصولات جدید سرمایه گذاری کنید دانستن اینکه کجا باید مراجعه کنید دشوار است. به همین دلیل ، اگر می خواهید هنگام تصمیم گیری در مورد خرید محصولات زیبایی آگاهی بیشتری داشته باشید ، ما بهترین مارک های زیبایی پایدار را که می توانید در انگلیس خریداری کنید جمع آوری می کنیم. از اصول اولیه ، مانند پد های قابل استفاده مجدد برای از بین بردن آرایش ، تا لوکس های کوچک مانند وسایل آرایش فلزی قابل تعویض ، مطمئناً اگر به اندازه کافی سخت گیر باشید گزینه پایدارتری وجود دارد – یا در این مورد ، سری به لیست ما بزنید.

به خواندن ادامه دهید تا ببینید در مورد محصولات پایدار در حال حاضر کدام مارک های زیبایی بیشترین عملکرد را انجام می دهند ، بنابراین می توانید خرید کنید بدون اینکه به آمار تکان دهنده محل دفن زباله کمک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>