بهترین مارک های لباس شنا دوستدار محیط زیست و پایدار انگلیس

[ad_1]

مد با پلاستیک رابطه پیچیده ای دارد. همانطور که ما قوانینی را برای کاهش آن تصویب می کنیم و در خیابان ها راهپیمایی می کنیم تا از اقیانوس هایمان خارج شود ، مد پلاستیک (مانند کفش ، لباس و لوازم جانبی پی وی سی) همچنان یکی از بزرگترین روندهای صنعت است. این یک پارادوکس خنده دار است که در آن شیفتگی ما به قطعات شفاف ، زیر پا گذاشتن شفافیت واقعی است که از مارک های بزرگ نیاز داریم. اما اگر از تقاضای این روند به عنوان راهی برای کاهش مشکل پلاستیک خود استفاده کنیم ، چه می کنیم؟

کلمه “پایدار” زمانی به یک بازار زیرزمینی و گران قیمت گره خورده بود. اکنون که انقلاب بوم گردی در جریان است ، مارک های تازه ای مانند مارا هافمن ، اصلاحات و کرومات وجود دارد که طرفداران وفادار خود را کسب می کنند در حالی که بر خرده فروشان بزرگی مانند H&M و Zara نیز تأثیر می گذارند تا از این الگو پیروی کنند. قسمت مورد علاقه ما از انقلاب مد-محیط زیست؟ بسیاری از مارک های لباس شنای پایدار و جذاب که از پلاستیک اقیانوس یا مواد مصرفی پس از ساخت ساخته شده اند.

بیکینی کاملاً خوراکی Chromat ساخته شده از جلبک دریایی قطعاً تابستان گذشته صنعت را متزلزل کرد ، و باعث الهام بخشیدن به برچسب های مستقل دیگر شد تا بازی خود را تقویت کنند. اکنون ، مارک های لباس شنا مانند Ode & Rae ، Marble Swim، و Weekday (به ذکر چند مورد) باعث می شوند هنگام نجات کره زمین ، روی شن ها سکسی کنید. برد دو برابر برای بیکینی های دوست داشتنی و سازگار با محیط زیست و یک تکه برای همه ماجراهای تابستانی پوشیده از لباس زیر ، پیش از این بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>