بهترین ماسک ها و روش های درمانی مو برای هر نوع مو 2021

[ad_1]

وقتی موهای شما به شدت خشک و آسیب دیده است ، مواقعی پیش می آید که یک نرم کننده معمولی موهای شما را کوتاه نمی کند. اگر انتهای شما شروع به شکستن می کند ، رنگ شما کسل کننده است ، یا فرهای شما لنگ به نظر می رسند ، وقت آن است که اسلحه های بزرگ را بخوانید: ماسک های مو و درمان های فشرده.

ماسک های مو را به عنوان نسخه ای کاملاً متمرکز از نرم کننده تصور کنید که هدف آن رفع هر آفت موی شما است ، خواه کمبود رطوبت ، هم به دلیل وسایل گرما ، ریشه های چرب ، فرهای نرم ، انتهای شکننده یا برجسته های برجسته. در بین سفر به آرایشگاه ، ماسک راهی عالی برای سالم نگاه داشتن رشته های شما است. لوئیس پالت ، آرایشگر مستقر در لندن گفت: “ماسک های مو راهی خوب برای بازگشت این بیماری هستند ، چه از رطوبت کمتری رنج ببرید و چه از طریق بیش از حد آسیب دیدن آسیب دیده باشید.”

و متأسفیم که این حرف را می زنیم ، اما آسیب رساندن به موهای شما بسیار راحت است ، خواه این امر به دلیل رنگرزی منظم یا جلسات آرایش روزانه با ابزار داغ باشد. آنجاست که ماسک ها می توانند تفاوت فاحشی ایجاد کنند. معمولاً توصیه می شود هفته ای یک بار از ماسک مو استفاده کنید و حداقل برای مدت پنج تا 10 دقیقه آن را بگذارید ، هرچند می توان هر چند ماه یکبار بسیاری از آنها را برای حداکثر حالت دهی نگه داشت.

با این حال ، درست مثل همه انواع مو و بافت یکسان نیست ، همه ماسک های مو برابر نیستند. مطمئناً فرمول های چند وظیفه ای عالی وجود دارد ، اما در این صورت ماسک هایی وجود دارند که برای موهای خوب مناسب هستند اما برای بافت های درشت کاری ندارند. روش های درمانی برای انواع موهای طبیعی که ممکن است ریشه های لنگی را چرب کنند. در حالی که ماسک هایی نیز وجود دارد که به طور خاص در آن وجود دارد تا تجمع پوست سر را تمیز کند یا انتهای شکاف آن را ببندد. خوشبختانه برای ما ، تعداد زیادی فرمول چشمگیر وجود دارد – بعضی از آنها spenny ، برخی نه – اما این نیز می تواند انتخاب را کمی طاقت فرسا کند. با وجود بسیاری از موارد برای انتخاب ، شاید شما ندانید که از کجا شروع کنید ، و اینجاست که ما وارد آن می شویم. ما به عنوان ویراستاران زیبایی ، بسیاری از آنها را امتحان کرده ایم ، بنابراین ماسک های مطلوب مورد علاقه خود را برای هر نوع مو جمع آوری کرده ایم .

بنابراین ، اگر تمایل دارید که روزمره موهایتان را مرتب بالا ببرید ، ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید ماسک های مو بهترین حالت برای هر دغدغه موی شما هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>